سیلی محکم سپاه به تروریستها نشانه عزت و اقتدار ملی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 942 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:48 ب.ظ، دوشنبه، 29 خرداد، سال 1396 نظرات ۲ نظر

عضو هیئت علمی دانشگاه گفت : حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریستهای تکفیری در منطقه دیرالزور سوریه نشانه عزت و اقتدار ملی است.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ مجید محمد نژاد عضو هئیت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بندرگز در خصوص حمله موشکی شب گذشته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش در دیرالزور اظهار کرد : این حمله موشکی پاسخی قاطع و کوبنده و در واقع سیلی محکم در جبران حملات تروریستی صورت گرفته در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام (ره) و همچنین یک اعلان و هشدار به همه تروریستها و حامیان آنها و نیز دشمنان منطقه ایی و بین المللی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

محمد نژاد افزود: بی شک هدف قرار دادن موانع تروریستها در کیلومترها دورتر از خاک کشور بوسیله موشکهای میان برد ساخت داخل نشان دهنده صلابت و اقتدار نظام در مواجهه با تمام تهدیدات است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سیلی خوردن دشمنان تصریح کرد : این عملیات سپاه در واقع بلافاصله پس از فرمایشات ایشان و نیز پس از اقدامات ابلهانه رییس جمهوری و کنگره امریکا در خصوص تحریم های ضد ایرانی به خصوص تحریم های موشکی و نیز هدف قرار دادن قایق ماهیگیری ایرانی توسط رژیم وهابی سعودی صورت می پذیرد و حاوی پیامی بسیار کوبنده و هشدار آمیز به دشمنان نظام و در عین حال غرور آفرین برای ملت ایران می باشد.

این استاد دانشگاه اضافه کرد : این اقدام قطعا نشانه اقتدار نظام می باشد در جاییکه کنگره آمریکا اقدام به تحریم های موشکی علیه ایران می نماید سپاه پاسداران با اتکا به قدرت دفاعی و موشکی بومی و ساخت داخل اینگونه مواضع تروریستها را در صدها کیلومتر دورتر از خاک خود مورد حمله قرار می دهد.

محمد نژاد یادآور شد : بی شک سپاه پاسداران به معنای واقعی نشان داد که پاسدار انقلاب ، نظام و آرمانهای امام و رهبری هست و کوچکترین تهدید، حرکت و دشمنی نسبت به کشور را بی پاسخ نخواهد گذاشت.

وی در ادامه اذعان کرد : این اقدام شجاعانه و غرور آفرین سپاه باعث شادی دل همه خانواده های معظم شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم و شهدای حمله تروریستی مجلس و امام (ره)، علما و روحانیون، دانشگاهیان، فرهنگیان، و همه اقشار مختلف مردم ایران گردید.

محمد نژاد در پایان برای همه رزمندگان اسلام به خصوص رزمندگان مدافعین حرم آرزوی پیروزی ، سعادت و سربلندی نمود.

انتهای پیام /

mammUT می گوید:

برای اطلاعات بیشتر به سایت ما هم سر بزنینhttp://trucks-car.com/ تا از اخبار روز اطلاع داشته باشید.

mammUT می گوید:

برای اطلاعات بیشتر به سایت ما هم سر بزنینhttp://trucks-car.com/ تا از اخبار روز اطلاع داشته باشید.

ارسال نظر