سینما رویای فراموش شده مردم کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,316 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:17 ب.ظ، چهارشنبه، 25 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

زمانی که سال ۸۴ محمود احمدی نژاد رئیس جمهور به شهرستان کردکوی رفت ، قول راه اندازی مجتمع فرهنگی هنری را در این شهرستان داد ، در این لحظه مردم فریاد زدند سینما … سینما … سینما

80371832-3285044احمدی نژاد خطاب به مردم کردکوی گفت : این مجتمع که ما راه اندازی می کنیم شامل سینما هم می شود .

شهرستان کردکوی قبل از انقلاب سینما داشته است اما بعد از انقلاب هنوز برای کردکوی سینمایی ساخته نشده تا مردم بتوانند از موهبت این مجتمع فرهنگی استفاده کنند .

گفته می شود رئیس جمهور برای آغاز کار و مرحله اول این کار در سال 84 یک میلیارد تومان اعتبار هم در نظر گرفته شد . دولت گفته بود شهرستان کردکوی زمین را در اختیار ما بگذارد ، ما مجتمع فرهنگی هنری که شامل سینما هم هست را می سازیم .

بعد از این قضایا چندین بار در مقاطع مختلف نقاط گوناگونی پیشنهاد شد که مورد موافقت قرار نگرفت تا اینکه در حال حاضر گویا این موضوع کاملا فراموش شده است و همگان به نوعی فهمیدند که سینما همان رویای دور مردم کردکوی هست که باشد همچنان دور بماند .

بهرحال وجود نهاد های فرهنگی و هنری شاخص توسعه و رشد فرهنگی و هنری یک شهرستان به شمار می رود و ما از مسئولین فهیم شهرستان کردکوی علی الخصوص حجت الاسلام شاعری امام جمعه این شهرستان و الیاسی فرماندار کردکوی می خواهیم که عنایت ویژه ای به این موضوع داشته باشند .

منبع: گلستان ما

ارسال نظر