شایعه‌سازی درباره بازداشت مجری مشهور
تعداد بازدید تعداد بازدید: 263 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:07 ق.ظ، سه شنبه، 17 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

در حالی که از دیروز برخی سایت‌های خبری مدعی شده بودند که یکی از مجریان مشهور صداوسیما به دلیل همکاری با شبکه ماهواره‌ای «جم» (GEM) بازداشت شده است، برخی دیگر از رسانه‌ها این خبر را تکذیب کردند.

251255_763به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، روز گذشته سایت «رجانیوز» نوشت: «شنیده شده عامل جذب بازیگران و هنرمندان به شبکه ماهواره‌ای “GEM” اخیرا بازداشت شده است. گفتنی است وی یک چهره رسانه‌ای و مدیر یک سایت ویدیوییِ زرد است.»

در ادامه، برخی سایت‌ها عکس و اسم محمدرضا حسینیان را به عنوان فردِ بازداشت‌شده منتشر کردند. اما امروز «پارسینه» نوشت: «برخی سایت‌های خبری و کانال‌های تلگرامی خبری مبنی بر دستگیری محمدرضا حسینیان، مجری مشهور تلویزیون منتشر کردند و مدعی شدند این مجری خوش‌نام تلویزیون، عامل جذب بازیگران و هنرمندان به شبکه ماهواره‌ای “GEM” بوده و بازداشت شده است.

پیگیری‌ها حاکی است این خبر از اساس شایعه و نادرست است و با هدف تخریب این مجری قدیمی منتشر شده و با توجه به شهرت حسینیان به سرعت در سایت‌ها و فضای مجازی بازانتشار شده است.

محمدرضا حسینیان علاوه بر اجرا در تلویزیون، مدیر سایت تی‌وی پلاس است.»

همچنین، «میزان» این خبر را به نقل از سایت جمهوریت بازنشر کرد و با تیتر «شایعه‌سازی پیرامون مجری قدیمی و مشهور تلویزیون»، در مقدمه آن نوشت: «برخی سایت‌های خبری و کانال‌های تلگرامی، خبری عجیب را در مورد یکی از مشهورترین مجریان صداوسیما منتشر کردند.»

البته این رسانه در پایان این خبر تاکید کرده که «انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تأیید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود»، اما باید توجه داشت که این رسانه، خبرگزاری قوه قضائیه و ارگان رسانه‌ایِ دستگاه قضا محسوب می‌شود.

ارسال نظر