شبکه اجتماعی فیس بوک مخوف ترین شبکه اجتماعی در جهان می باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,169 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:13 ب.ظ، سه شنبه، 31 اردیبهشت، سال 1392 نظرات یک نظر

کارگاه آموزشی آشنایی با آسیب های سایبری با حضور سرهنگ حبیب الله رجبلو رئیس پلیس فتای نیروی انتظامی استان در دانشکده امام علی (ع) کردکوی برگزار شد.

333211233به گزارش رادکانا، این کلاس آموزشی با حضور  سرهنگ حبیب الله رجبلو رئیس پلیس فتای نیروی انتظامی استان  گلستان، مهندس عرفانیان رئیس دانشکده امام علی (ع)، کارکنان و دانشجویان برگزار شد.

سرهنگ حبیب الله رجبلو رئیس پلیس فتای نیروی انتظامی استان با برشمردن جرم های سایبری و افرادی که با اشتباه در دام این جرایم می افتند و ویژگیها و شرایط حاصله از فضای سایبر گفت: اینترنت اعتیاد آور است. همانا اینترنت حد و مرز ندارد مواظب باشید.

وی شبکه اجتماعی فیس بوک و امثال آن را از مخوف ترین شبکه ها دانست و هشدار داد: شبکه اجتماعی فیس بوک و امثال آن از مخوف ترین شبکه های اجتماعی جهان می باشند که  با سیستم های پیشرفته سیا و سازمان معروف ناسا  نیز هدایت می شود و یکی از مهمترین مکانها برای جمع آوری اطلاعات شخصی افراد برای نفوذ به لایه های اجتماعی و حریم خصوصی طراحی و بکارگیری می شود.

بنابراین گزارش سرهنگ رجبلو اظهار داشت: در ایران با بیش از 20 میلیون کاربر و حضور 1 میلیون و دویست هزار سایت پورنوگرافی که در جهت اغفال جوانان و در جهت سرقت، تهدید، اخاذی، مزاحمت، جرایم علیه مقدسات اسلامی وعفت و اخلاق عمومی و دهها جرم دیگر استفاده می شود.

رئیس پلیس فتای نیروی انتظامی استان در پایان جوانان را به آگاهی یافتن از جرایم رایانه ای  جهت پیشگیری از بدام افتادن این شبکه های مخوف تشویق کرد.

complex می گوید:

باتشکر از پوشش خبری شما.
فورنوگرافی نه اصلاح شود به پورنوگرافی.

ارسال نظر