شبکه « من و تو» سالانه ۶۱ میلیارد تومان برای نابودی اعتقادات ما هزینه می‎کند/ امروز دشمن جنگ اعتقادی به‎راه انداخته است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 814 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:15 ق.ظ، پنج شنبه، 9 آذر، سال 1396 نظرات یک نظر

راوی دفاع مقدس با بیان اینکه آمریکا ۱۶۳ شبکه برای مقابله با اعتقادات ما طراحی کرده است، گفت: شبکه من و تو در هر دقیقه ۴۰۰ میلیون تومان و سالانه ۶۱ میلیارد تومان برای مقابله با اعتقادات و ترویج بی‎غیرتی و بی‎حیایی در کشورمان خرج می‎کند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از فارس؛ حجت‎الاسلام سیدمحمد میرعلی‎اکبری عصر امروز در یادواره شهدای دانش‎آموزی مدرسه پسرانه شاهد کردکوی، با گرامیداشت آغاز امامت امام عصر (عج)، اظهار کرد: امروز دشمن برای تک‎تک نوجوانان و جوانان شبکه‎های مختلف اجتماعی راه انداخته است تا از این راه به جنگ با اعتقادات برخیزد.

با بیان اینکه آمریکا 163 شبکه برای مقابله با اعتقادات ما طراحی کرده است، گفت: در کشور آمریکا تنها هشت شبکه رایگان است حال چطور می‎شود 163 شبکه را به طور رایگان در اختیار مردم ما قرار می‎دهند!

راوی دفاع مقدس با بیان اینکه شبکه من و تو در هر دقیقه 400 میلیون تومان و سالانه 61 میلیارد تومان برای مقابله با اعتقادات و ترویج بی‎غیرتی و بی‎حیایی ما خرج می‎کند، اظهار داشت: همه باید به خود قول دهیم غم‎ها و شادی‎های خود را با امام زمان (عج) تقسیم کنیم.

میرعلی‎اکبری با اشاره به اظهارات رابرت مرداک مبنی بر اینکه اگر می‎خواهید کشور را زمین‎گیر کنید ابتدا زن و مادر را هدف قرار دهید، افزود: جنگ دیروز، جنگ قرارگاه، ناوچه‎ها و مهمات بوده و مرز خاکی، دریایی و آسمانی بود اما امروز دشمن جنگ دیدگاه‎ها و مغزها به راه انداخته است.

وی یادآور شد: برخی روزی با امام راحل بودند اما امروز با مقام معظم رهبری نیستند، آنهایی که امروز با مقام معظم رهبری هستند معلوم نیست در آینده با امام زمان (عج) باشند، از این رو باید از شهدا درس ولایتمداری بگیریم.

راوی دفاع مقدس با بیان اینکه جنگ ما جنگ عقیده است، اذعان کرد: دانش‎آموزان مدرسه شاهد آرم دیگری دارند و تک تک آنها باید  فرمانده لشکر محل خود باشند و وصیت‎نامه‎های شهدا را بخوانند.

میرعلی‎اکبری با بیان اینکه نخستین گام دشمن ولایت‎زنی است، ابراز کرد: نخستین کار فاطمه (س) دفاع از ولایت بود، بیان کرد: حضرت فاطمه (س) نخستین شهید مدافع حرم است که شهدا به حضرت فاطمه (س) اقتدا کردند.

وی با بیان اینکه جنگ امروز جنگ نفت، خاک و ناموس‎فروشی و … نیست، ابراز کرد: دشمن امروز جنگ اعتقادی را به راه انداخته است.

انتهای پیام/

مشتریان امید جلین می گوید:

چرا تکلیف تعاونی امید جلین رو مشخص نمی کنند؟ مگر امید جلین ،کاسپین نشده ؟ چرا فرشتگان تا سقف 200 میلیون تومن پول هایشان را با خفت دریافت کردن ولی امید جلین که 33 درصد کاسپین را تشکیل می دهند نزدیک 7 ماه هست که هیچ پولی دریافت نمی کنند؟؟؟؟ پول های مردم ،سپرده های مردم کجاست؟ دولت روحانی پاسخگو نیست… شعبه مرکزی کاسپین در تهران پاسخگو نیست. مردم بلاتکلیف هستند و پول لازم… رسانه ها باید به فکر مردم باشند. پول های مردم رو پس بدین لطفا..

ارسال نظر