شبی رویایی برای بسکتبال گرگان/نخستین برد خانگی «شهرداری گرگان» ثبت شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 585 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:04 ق.ظ، جمعه، 7 آذر، سال 1393 نظرات یک نظر

امشب تیم بسکتبال شهرداری گرگان در برابر میهمان خود توانست با اختلاف ۴۰ امتیاز پیروز میدان باشد و نخستین برد خانگی خود را در این فصل به ثبت برساند.

13930901000587_PhotoAبه گزارش رادکانا، در ششمین هفته از مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه‎های کشور که با عنوان لیگ ملی در حال برگزاری است، تیم بسکتبال شهرداری گرگان امشب در خانه به مصاف تیم قعرنشین بسکتبال پتروشیمی ماهشهر رفت و توانست در مجموع این تیم را با اختلاف 40 امتیاز و با نتیجه 73 بر 33 شکست دهد.

تیم بسکتبال شهرداری گرگان با این برد نخستین پیروزی خانگی خود را در این فصل به ثبت رساند تا با 8 امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به سایر تیم‎ها در جایگاه چهارم جدول رده‎بندی بازی‎ها قرار بگیرد.

امشب تیم بسکتبال شهرداری گرگان و هواداران این تیم شب رویایی را سپری کردند و برتری تیم بسکتبال شهرداری گرگان در مقابل تیم قعرنشین پتروشیمی ماهشهر آنقدر بیشتر بود که بازیکنان کم سن و سال تیم همانند روهام کبیر و کامیار صادق‎زاده به راحتی توانستند امتیازات خوبی را برای تیم کسب کنند و به نوعی خود را به سرمربی تیم به اثبات رساندند.

در مجموع نیمه نخست، بازی با نتیجه 31 بر 11 به سود تیم بسکتبال شهرداری گرگان به پایان رسید و دو تیم در نیمه دوم در حالی به مصاف هم رفتند که تیم بسکتبال شهرداری گرگان تاکتیک خود را تغییر داده و با استفاده از بازیکنان کم‎تجربه سعی کرد آینده بازیکنان تیمش را تضمین کند و با کمک این بازیکنان توانست در مجموع با نتیجه 73 بر 33 پیروز میدان باشد.

تیم بسکتبال شهرداری گرگان بازی آینده خود را استراحت خواهد کرد و در تاریخ 13 آذرماه در اصفهان به مصاف تیم بسکتبال پمینا اصفهان خواهد رفت./فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر