شب برفی کردکوی و کارتن خوابی در خیابان!!!+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,513 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:36 ب.ظ، چهارشنبه، 3 آبان، سال 1396 نظرات ۳ نظر

وقتی تکه ای کارتن، حکم خانه را پیدا می کند و زمین سرد و سخت، فرش زیرپا، سرما و یخ زدگی سقف خانه می شود.

photo_2016-11-23_09-52-51به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، بارش نخستین برف زمستانی که از دو روز گذشته در کردکوی آغاز شده اگرچه برای بسیاری از شهرندان شادی بخش است اما همین برف غم بزرگی بر دل برخی افراد می نشاند.

افرادی که در این هوای سرد و برفی باید بر روی تکه ای کارتن بخوابند و این شبهای برفی و سرد را به سختی صبح کنند.

مدتهاست کارتن خوابی در شهرستان کردکوی حضور دارد که باتوجه به انتشار اخبار متعدد و گوناگون از وضعیت نامناسب وی همچنان به حال خود رها شده و در این سرمای طاقت فرسا در گوشه ای خیابان حجت آباد کردکوی بسر می برد.

ما همچنان چشم انتظار گوشه چشمی از مسئولین شهرستان کردکوی هستیم که مردم را ولی نعمتان خود می دانند و از مردم مداری و نوع دوستی دم می زنند.

امیدواریم مسئولین شهر ما سرپناهی هرچند کوچک ولی گرم در این سرمای طاقت فرسا برای این شهروند درنظر بگیرند تا بیشتر از این اذهان مردم این شهر جریحه دار نشده است.

تصویری از این شهروند که هم اکنون در خیابان حجت آباد مستقر است:

photo_2016-11-23_09-16-35

 

انتهای پیام/

فرشاد می گوید:

بفرستید برو تو این خانه های عالم که ساخته شد

اکبر می گوید:

باید کمیته امداد حضرت امام رسیدگی کند. بهزیستی نیز می تواند پیگیری کند. سیاست انقلاب اسلامی این بود که فقیر نداشته باشیم. البته باید مواظب آدم هایی بود که عادت کردند که گدایی کنند و پول مفت و بدون زحمت بدست بیارن. نباید اجازه داد در کشور گداپروری بوجود بیاد. باید به نیازمندان واقعی کمک درست شود.

سید علی می گوید:

فرشاد مورد خوبی گفت

ارسال نظر