شب قدر زمینه‌ خودسازی و پاکی از آلودگی‌ ها را فراهم می‌ آورد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 279 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:30 ق.ظ، پنج شنبه، 25 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی گفت: شب قدر زمینه‌ خودسازی و پاکی از آلودگی‌ ها را برای انسان ‌ها فراهم می‌ آورد و شب قدر بهترین فرصت برای طلب بخشش و آمرزش گناهان از خداوند است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سرهنگ سیدروح اله ابطحی در گفتگو با خبرنگار ما، ویژگی شب قدر را نزول قرآن برشمرد و گفت: همه مومنان و مسلمانان نسبت به قرآن کریم وظایفی دارند که باید به آن عمل کنند.

وی افزود: در این شب ‌ها درهای رحمت خداوند بیشتر از روزها و شب ‌های دیگر به روی بندگان خداوند باز است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه ماه رمضان فرصت مغتنمی برای همگان برای تعالی و توبه کردن به درگاه خداوند است و به ویژه توبه برای جوانان و در شب های قدر بسیار با ارزش است، اظهار داشت: در شب های قدر درب های توبه و استغفار باز است و خداوند بندگان خود را مورد اکرام ویژه قرار می دهد.

ابطحی با بیان اینکه باید با احیاء و شب زنده داری از فیوضات این شب بهره مند شویم تا خداوند سرنوشت یکسالمان را به بهترین شکل ممکن ورق بزند، خاطرنشان کرد: شب قدر زمینه‌ خودسازی و پاکی از آلودگی‌ ها را برای انسان ‌ها فراهم می‌ آورد و شب قدر بهترین فرصت برای طلب بخشش و آمرزش گناهان از خداوند است.

وی در خاتمه با بیان اینکه بهترین ماه سال، ماه رمضان و بهترین شب های ماه رمضان، شب قدر است، گفت: امید است مومنان درگاه حق، با بهره گیری از فیوضات این ایام، خود را یکسال بیمه الهی کنند تا در شب قدر سال بعد و تحویل نامه اعمال به امام زمان(عج)، شرمنده نشوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر