شرکت در راهپیمایی روز قدس نه یک وظیفه بلکه یک تکلیف الهی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 308 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:17 ب.ظ، پنج شنبه، 18 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

حسن عارف: شرکت در راهپیمایی روز قدس نه یک وظیفه بلکه یک تکلیف الهی است که باید تمام آحاد جامعه در آن شرکت کنند و حضور تاریخی خود را بار دیگر، نشان دهند.

???????????????????????????????به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حسن عارف فعال فرهنگی و مذهبی شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار ما روز قدس را یکی از روزهای سرنوشت ساز در جهان اسلام اسلامی عنوان کرد و افزود: باید در این روز با حضور پرشور خود حماسه ای از جنس صلابت و اقتدار خلق کنیم.

وی در ادامه شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس را یک وظیفه شرعی و انقلابی دانسته و اظهار داشت: شرکت در راهپیمایی روز قدس نه یک وظیفه بلکه یک تکلیف الهی است که باید تمام آحاد جامعه در آن شرکت کنند و حضور تاریخی خود را بار دیگر، نشان دهند.

عارف به حضور مسلمانان جهان در روز قدس مقابل استکبار جهانی اشاره کرد و بیان داشت: ملت های مسلمان همیشه بیدار با حضور خود در راهپیمایی روز قدس پیامی روشن به جهانیان خواهند داد.

این فعال فرهنگی و مذهبی در خاتمه از همه اقشار مختلف شهرستان کردکوی دعوت کرد تا در راهپیمایی این روز سرنوشت ساز در وفاداری به آرمانهای امام و رهبری، با امت بزرگ اسلامی همنوا شوند و یأس و نومیدی دشمن و قدرت و قوت اسلام را بار دیگر رقم زنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر