شروع فصل جدید انتخاباتی/ تبلیغات آزاد برای نامزدهای انتخاباتی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 195 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:30 ق.ظ، جمعه، 22 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

فضای انتخابات به فصل جدیدی وارد شد، فصلی که میدان انتخابات را از مجازی به حقیقی تبدیل کرد و همه فعالیتهای نامزدها، از معرفی خود و برنامه ها و شعارهای انتخاباتی در اجتماعات رسمیت یافت.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ فضای انتخابات فصل جدیدی را برای رقابتی سالم انتخاباتی نامزدهای انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا رقم زده است.

فصلی که میدان انتخابات را از مجازی به حقیقی تبدیل کرد و همه فعالیتهای نامزدها، از معرفی خود و برنامه ها و شعارهای انتخاباتی در اجتماعات رسمیت یافت.

در فصل جدید چه باید کرد و بایدها و نبایدهای این دوره حساس و سرنوشت ساز چه خواهد بود؟

مهمترین شاخصه ضروری برای این میدان، ایجاد شور و نشاط اجتماعی است که در قالب فعالیتهای نهادهای اجتماعی موثّر چون پایگاههای فرهنگی، تشکلهای مذهبی، کانونهای اجتماعی و صاحب نفوذان گروهها، طوایف و اجتماعات پدید می آید.

شرایط ایجاد شور و نشاط اجتماعی چیست و چه باید کرد؟

مهمترین شرط ایجاد این نشاط اجتماعی، فضاسازی برای تبیین اهمیت حضور و خلق حماسه حضور مردم در پای صندوقهای رأی است. در این وادی دشمنان نظام مقدس و ملت بزرگ ایران اسلامی بسیار فعالانه وارد میدان می شوند تا استحکام و تحکیم اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی را مورد هجمه خود قرار دهند و به تقابل پردازند و آنچه این تقابل و تهاجم را خنثی می سازد همین حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی است.

اثرات این حماسه، ناامیدی و یأس دشمنان و خط بطلان کشیدن به برنامه ها و اهداف آنان در تقابل با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است. در این مسیر مسئولیت همه آحاد جامعه پر رنگ و برجسته می شود و هر کس بر حسب مسئولیت خود در اجتماع (خانواده و …) برای ادای وظیفه و تکلیف در برابر ارزشهای والای انقلاب و استمرار راه بنیانگذار نهضت حضرت امام خمینی رحمه الله و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و لبیک گویی به فرمان ولی امر مسلمین جهان، رهبری فرزانه انقلاب اسلامی و تلاش برای تحکیم و استحکام و دفاع از تمامیت ارضی کشور است که این مهم فقط در سایه حضور و مشارکت حداکثری مردم در تعیین سرنوشت مدیریتی کشور در انتخابات ریاست جمهوری و شهر و روستا محقق خواهد شد.

راهکارهای خلق حماسه حضور چیست؟

– معرفی واقعی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقایسه ابعادی آن از گذشته تاکنون که مورد توصیه مقام معظم رهبری است.
– معرفی دستاوردهای ملّت بزرگ ایران اسلامی در عرصه های مختلف ملی و بین المللی و جایگاههای علمی و فناوری و تبیین نقش حضور ملت در مجامع بین المللی و استحکام بخشی آن در برابر هرگونه تهدیدها و تحریمهای دشمنان.
– معرفی واقعی سوابق و توانمندیها و پتانسیلهای نامزدهای انتخاباتی.
– ایجاد برنامه های فرهنگ محور و اجتماعی پذیر برای شورآفرینی اجتماع در پر شور کردن تبلیغات و انتخابات.
– بستر سازی برای حضور رأی اولیها در صحنه انتخابات و تبیین برنامه های سیاسی و اجتماعی کشور و حضوری پرشور در خلق حماسه ای ماندگار و نقش آنان در خلق این حماسه.
– الگو سازی اجتماعی از رفتارهای اجتماعی در تبلیغ یا رقابت بین نامزدها و گروه ها و حتی احزاب برای نسل امروزی و جامعه فردای کشور با ایجاد فضای رقابتیِ سالم و با اخلاق در انتخابات (رقابت رفاقتی ) بالاخص در اجتماعات شهری و روستایی که به لحاظ محدودیتِ شناخت اجتماعی از افراد جامعه بسیار نزدیک خواهد بود.
– تبلیغات سالم و بی حاشیه برای معرفی نامزدها و برنامه ها و رعایت اصل اخلاق انتخاباتی از سوی نامزدها و طرفداران.

باشد تا با ورود و حضور در این دوره اجتماعی و سیاسی در کشور ( فصل تبلیغات عمومی نامزدهای انتخاباتی شهر و روستا و ریاست جمهوری ) نقش مشارکت حداکثری مردم به پای صندوقهای رای را به شایستگی ارتقاء دهیم.
پس؛ وعده همه ما 29 اردیبهشت ماه، با انگشتانی استوار در استحکام و تحکیم اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی و ادای دِین به خون شهدای گرانقدر و خدمات انقلابی امام راحل پای صندوقهای رأی، حماسه ای ماندگار خلق نماییم تا دشمنان نظام نا امیدتر از همیشه باشند.

نویسنده: عبدالرسول جوادی بالاجاده /مدیر مسئول سامانه اطلاع رسانی سورم سرا – بالاجاده –کردکوی – گلستان

انتهای پیام/

ارسال نظر