شرکت ۱۰ اثر از مرکز گسترش مستند و فیلمسازی مبشر فیلم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 639 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:03 ب.ظ، دوشنبه، 4 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

۱۰ اثر از آثار موسسه فرهنگی و هنری مبشر فیلم مهمان چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمارمی شود.

4335e5ec45f2-3ad2-4b5d-aa90-e43014940a18به گزارش رادکانا، کوهی مشایخ مدیر تولید موسسه فرهنگی و هنری مبشر فیلم در گفتگو با دبیرخانه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار واحد گلستان از تولید 10 اثر مبشر فیلم برای چهارمین جشنواره فیلم عمار خبر داد.

مدیر تولید مرکز مستند مبشر فیلم هدف اساسی جشنوار هایی مانند عمار را نهادینه کردن فرهنگ اهل بیت علیهم السلام و ادامه دهنده راه شهدای انقلاب و امام راحل رحمه الله علیه دانست و تاکید بر نهادینه شدن نکات اخلاقی و دینی برشمرد.
وی هدف از برگزاری جشنواره عمار را گسترش اخلاق و شعور دینی و اهداف انقلاب اسلامی ایران دانست و از دیدار مقام معظم رهبری با دست اندر کاران جشنواره مردمی عمار ابراز خرسندی نمودند و آن را نقطه قوتی برای جوانان ایران زمین دانست.
وی افزود موسسه مبشر فیلم این آمادگی را دارد تا در زمینه تولید فیلمهای مستند با دبیرخانه جشنواره عمار استان گلستان و هنرمندان این استان همکاری داشته و آثار دینی و ارزشی و انقلابی را تولید نمایند و محقق شدن این همکاری را سعادتی برای خود و دوستانشان می دانند.
آقای کوهی مشایخ در خصوص تولیدات و نام آثار افزود: نام شش اثر عبارت است از پرنده ها فدراسیونی ندارند، شوق وصال، اشکهای روشن، توکل ، ما اهل منطقیم، کوی دوست و ان شاء الله بزودی و پس از تدوین نهایی، نام بقیه آثار اعلام می شود. وی همچنین افزود دو کلیپ در خصوص قدرتهای استعماری می باشد که امیدواریم با تدوین به موقع به جشنواره عمار برسد.
گفتنی است سال گذشته 7 اثر از4 فیلمساز گلستانی در جشنواره فیلم حضور داشتند که مستند ” نخهایی که برای خداوند بافته می شوند” از تولیدات این موسسه برگزیده شد. موضوع این مستند داستان زندگی پیرزنی است که با دستمال بافی سنتی به کسب رزق و روزی حلال می پردازد،
ایشان برای کلیه هنرمندان ولایی و عزیز استان گلستان آرزوی توفیق و رستگاری را از خداوند رحیم خواست.
*** فیلمسازان محترم می توانند آثار خود را تا 15 آذر ماه به دبیرخانه مرکزی تهران ارسال نمایند و لازم بذکر است چهارمین جشنواره عمار فیلم در دی ماه در تهران برگزرا میگردد.www.ammarfilm.ir

دبیرخانه عمار.استان گلستان می گوید:

با سلام و تشکر
دبیرخانه اکرانهای مردمی فیلم عمار – دفتر استان گلستان

ارسال نظر