ششمین جشنواره شعر دفاع مقدس استان “تپش های ماندگار” یکشنبه برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 445 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:32 ب.ظ، شنبه، 3 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان از برگزاری ششمین جشنواره شعر دفاع مقدس استان گلستان در روز یکشنبه ۴ اسفند ماه سال جاری خبر داد.

thumb271-0e99b30b96cde10afc2da44594102999به گزارش رادکانا، سرهنگ عباس حسن نیا با اشاره به ماندگاری دفاع مقدس با زبان شعر و هنر یادآوری کرد: امروز یکی از ابزارهای لازم و ضروری برای نهادینه کردن رشادتهای جوانان این مرز و بوم در طی هشت سال دفع مقدس زبان شعر و هنر است.

حسن نیا افزود: تا کنون 5 دوره از جشنواره شعر دفاع مقدس در استان گلستان با عنوان تپش های ماندگار برگزار شده و امسال ششمین دوره این جشنواره را برگزار خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه ششمین جشنواره تپش های ماندگار روز یکشنبه 4 اسفندماه سال جاری برگزار می شود عنوان کرد: این همایش از ساعت 9 صبح روز یکشنبه در سالن ابن سینای دانشگاه آزاد اسلامی گرگان آغاز می شود.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان محورهای ششمین جشنواره شعر دفاع مقدس استان را این طور بیان کرد: فرهنگ دفاع مقدس، فرهنگ عاشورا (بهره گیری شعر دفاع مقدس از مفاهیم و مضامین عاشورایی)، مقاومت ملل (با تاکید بر بیداری اسلامی) و بخش کودک و نوجوان دفاع مقدس.

عباس حسن نیا خاصرنشان کرد: سازمان ادبیات و هنر دفاع مقدس بصورت یک دستگاه متولی جشنواره های شعر و خاطره دفاع مقدس را هدایت و راهبری می کند و این اداره کل نیز در این راستا همکاری های گسترده ای را با این نهاد خواهد داشت.

ارسال نظر