شش هزار پروژه ورزشی در دولت های نهم و دهم افتتاح شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 673 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:11 ق.ظ، چهارشنبه، 12 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: شش هزار پروژه ورزشی در دولت نهم و دهم در کشور افتتاح شده است.

13727671471به گزارش رادکانا، محمد ساور بعدازظهر سه شنبه در مراسم کلنگ زنی مجتمع ورزشی روستایی النگ افزود: همچنین در حال حاضر سه هزار پروژه دیگر وجود دارد که باید به بهره برداری رسد و بخشی در این دولت و بقیه در دولت آتی افتتاح می شوند.
وی اظهار داشت: تا پایان دولت دهم نیز 160 پروژه ورزشی افتتاح می شوند که افتتاح این طرح ها بصورت متمرکز و یکجا در قالب بهره برداری از یک پروژه معین با حضور رئیس جمهور یا وزیر ورزش انجام می شود.
بهره برداری از سه پروژه ورزشی گلستان
قربانعلی پاشا مدیرکل ورزش و جوانان گلستان نیز گفت: سه پروژه مهر ماندگار استان تا پایان سالجاری به بهره برداری می رسند که برای اجرای آنها 200 میلیارد ریال اعتبار درنظر گرفته شده است.
وی افزود: استادیوم پنج هزار نفره گنبد و توسعه آن به 15 هزار نفره از جمله طرحهایی است که تا دو ماه آنیده افتتاح می شود و پروژه سالن سه طبقه رزمی در گرگان که حدود دو میلیارد تومان اعتبار و 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد نیز قرار است تا پایان سال بهره برداری شود.
وی اظهار داشت: خوابگاه 300 نفره ورزشکاران در مرکز استان توسط شرکت توسعه وزارت ورزش در حال ساخت بوده و 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تا قبل از سال جدید افتتاح می شود.
پاشا گفت: همچنین شش پروژه دیگر ورزشی استان نیز ظرف سه ماه آینده در استان آماده افتتاح می شود.
ساخت مجتمع ورزشی روستایی در روستای النگ در زمینی به مساحت سه هزار و 500  متر مربع و با 750 میلیون تومان اعتبار آغاز شد و قرار است دو سال دیگر بهره برداری شود.
ارسال نظر