شعار مرگ بر آمریکا تجربه ایست برای ما و بیداری امروز کشورمان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 870 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:58 ب.ظ، شنبه، 11 آبان، سال 1392 نظرات ۳ نظر

همایش گفتمان هادیان سیاسی نهضت بصیرت و روشنگری صبح امروز همزمان با هفته بسیج دانش آموزی در مدرسه حاج قلی کیاء کردکوی برگزار شد.

IMG_4078به گزارش خبرنگار رادکانا سرگرد پاسدار علی رایجی مسئول مقاومت مردمی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در این گفتمان در جمع دانش آموزان گفت: محرم اساس و زیر بنای ایدئولوژی نهضت امام خمینی (ره) و انقلابی بود که در 22 بهمن سال 57 با رهبری آن پیر فرزانه به پیروزی رسید و بسیج، فرزند خلف روح الله از دل این انقلاب جوشید.

وی اضافه کرد: امام خمینی (ره) در جهت احیاء اسلام ناب محمدی اساس این نظام ولایی را بنا نهاد، همانگونه که امام حسین (ع) برای احیاء دین جدش قیام کرد، این انقلاب هم در این راستا قدم برداشت و طبیعی است برای پی بردن به راز اطاعت پذیری از ولایت باید به عاشورا برگردیم و ببینیم چرا ابوالفضل عباس آنگونه از امام اطاعت پذیری دارد و این معرفت فقط در محرم بدست می آید.

وی با اشاره به چرایی قیام عاشورا گفت: ما با فکر کردن به این موضوع به چرایی قیام عاشورا پی می بریم و با ایجاد شناخت نسبت به این موضوع به حقیقت انقلاب امام (ره) واقف می گردیم.

مسئول مقاومت مردمی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در خصوص 13 آبان و تسخیر لانه جاسوسی گفت: اما هفته بسیج دانش آموزی که مصادف با وقایع بزرگی در انقلاب شد همچون؛ کاپیتالسیون و تبعید امام در سال 42 و تسخیر لانه جاسوسی (سفارتخانه آمریکا ) توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال 58، شهادت نوجوان 13 ساله (شهیدمحمد حسین  فهمیده) در جریان دفاع مقدس ما را به این حقیقت می رساند که همه این حرکتها ریشه در پیروی از خط سرخ اباعبدالله و ولایت پذیری ملت ایران داردکه بعد از قیام 42 امام (ره) در ایران نهادینه شده است.

رایجی در ادامه افزود: با نگاه در بیانات مقام معظم رهبری می بینیم پرورش جوانان بسیجی فتح الفتوح امام (ره ) بود تا از همه دستاوردهای انقلاب پاسداری کنند و 13 آبان روز استکبارستیزی نام گرفت تا در این روز دانش آموزان با پیروی از دانش آموزان دوران انقلاب به میدان بیایند و از آرمانهای انقلاب در قالب بسیج محافظت نمایند.

وی تسریح کرد: شعار مردگ بر آمریکا تجربه ایست برای ما و بیداری امروز کشورمان و این نشأت گرفته از توطعه های شوم و استکباری آمریکاست.

در پایان مسئولین به دانش آموزانی که به سوالات سخنران پاسخ صحیح دادند جوایزی اهداء کردند. 

این همایش با حضور سرگرد پاسدار علی رایجی مسئول مقاومت مردمی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی، سرکارخانم گلفیروزی فرمانده بسیج دانش آموزی اداره آموزش و پرورش کردکوی، ذبیح الله لیاقتی معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش کردکوی، مهران منوچهری مدیر مجتمع آموزشی و تربیتی در جمع فرهنگیان و دانش آموزان آموزشگاه مرحوم حاج قلی کیا برگزار شد.

IMG_4066

IMG_4070

IMG_4062

IMG_4071

IMG_4074

IMG_4076

IMG_4079IMG_4083

IMG_4087

 

دبیرخانه عمار.استان گلستان می گوید:

با سلام وخسته نباشید
لطفا اطلاع رسانی نمایید . با تشکر
طرح آموزشی ساخت فیلم با موضوع “13 آبان ما”+ با موبایل خود
دبیرخانه دائمی اکرانهای مردمی فیلم عمار- دفتر استان گلستان
http://ammarfilm-golestan.blogfa.com/

—————
برادر محترم اگر زحمتی نیست شماره موبایل خود را برای همکاریهای بیشتر در خصوص اکران های عمار فیلم اگر برایتان مقدور است شماره را کامنت نمایید تا از وجود شما بهره مند گردیم .و در خصوص فیلمی که ساخته اید حتما به جشنواره ارسال نمایید منتظر حضور با شکوه شما هستیم . یا علی

دبیرخانه عمار.استان گلستان می گوید:

با سلام
لطفاً عزیزانی را که در خصوص فیلمسازی در شهرستان شما فعالیت دارند مشخصات آنها را برای ما راسال نمایید از طریق ایمیل و کامنت،تسریع در این امر باعث خوشحالی می شود با تشکر

دبیرخانه عمار.استان گلستان می گوید:

با سلام
لطفاً عزیزانی را که در خصوص فیلمسازی در شهرستان شما فعالیت دارند مشخصات آنها را برای ما راسال نمایید از طریق ایمیل و کامنت،تسریع در این موضوع باعث خوشحالی می شود. با تشکرو لطف شما

ارسال نظر