خود مراقبتی، یک عمر سلامتی شعار هفته سلامت سال ۹۳
تعداد بازدید تعداد بازدید: 753 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:55 ق.ظ، سه شنبه، 26 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

اولین جلسه کارگروه شورای سلامت و امنیت غذایی با حضور فرماندار و اعضای کارگروه سلامت در فرمانداری کردکوی برگزار شد.

radkanaبه گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران بهداشت و درمان و تبریک بمناسبت سال جدید و همچنین پیشاپیش هفته سلامت را به همه اعضاء جلسه و مدیران بهداشت و درمان تبریک گفت و افزود: هفته سلامت یادآوری تندرستی، شادابی و برخورداری از نعمت خداوندیست پس باید تمامی هفته را “سلامت” عنوان نمود زیرا سلامتی موجب آرامش و امنیت است.

الیاسی در ادامه با اشاره به عدم رعایت در امر سلامت در بین همه مردم، افزود: هیچ علاقمندی و توجه برای مبحث سلامت در بین مردم و خودمان نیست، مهم تر از هر چیز باید محبث سلامت را باور داشته باشیم تا بتوانیم در این امر موفق و سلامت باشیم.

الیاسی با اشاره به هفته سلامت مواردی را برای دستگاههای کارگروه سلامت یادآور شد و تاکید کرد:پیگیری فاضلاب شهری، کنترل مواد غذایی در یکشنبه بازار، نصب بنرهای هفته سلامت در شهر توسط شهرداری، توجه خاص و ویژه آموزش و پرورش به مبحث سلامت در بین دانش آموزان، توجه و تلاش صدا و سیما در مبحث هفته سلامت که اجرای این گونه برنامه ها یکی از مهم ترین برنامه هاست.

radkana

دکتر جمالزاده دبیر کارگروه سلامت و رییس مرکز بهداشت و درمان شهرستان کردکوی هم به برنامه های هفته سلامت پرداخت و افزود:در هفته سلامت به اجرای برنامه های متنوعی خواهیم پرداخت که همه دستگاه ها می توانند با همکاری و همیاری به عنوان ایده و اندیشه و فکر به این حوزه کمک قابل توجهی کنند.

وی خود مراقبتی، یک عمر سلامتی را شعار امسال هفته سلامت اعلام کرد و افزود:  هفته سلامت از اول اردیبهشت ماه آغاز و تا  هفتم اردیبهشت ماه سال جاری ادامه خواهد داشت لذا باید تلاش کنیم تا سلامت و امنیت غذایی در شهرستان و بالطبع در استان و کشور داشته باشیم.

ارسال نظر