شناسایی و دستگیر گرداننده آتلیه غیرمجاز در گرگان/ تهیه تصاویر مدلینگ در جنگل و باغ‎های اطراف گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 567 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:50 ق.ظ، دوشنبه، 1 آذر، سال 1395 نظرات بدون نظر

گرداننده یک آتلیه غیرمجاز در گرگان که با گرفتن انواع عکس بدون پوشش مناسب از دختران، تصاویر آن ها را در شبکه‌های غیرمجاز اجتماعی بارگذاری می‌کرد، توسط پلیس فتای استان گلستان شناسایی و دستگیر شد.

golestanema16به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از کانال گرگان، مسئول پلیس فتا فرماندهی انتظامی گلستان اظهار کرد: در پی رصد فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا استان، مشخص گردید فردی در شبکه‌های اجتماعی موبایلی و تحت وب، اقدام به انتشار تصاویر از خانم های جوان با پوشش های بسیار نامناسب و ترویج و تحریک افراد به بی بندوباری و بی حجابی می نمود.

وی افزود: در تحقیقات تکمیلی و بررسی های تخصصی مشخص شد این فرد با راه اندازی آتلیه عکاسی غیرمجاز در شهر گرگان اقدام به تصویربرداری از شهروندان بدون پوشش مناسب و در قالب مدلینگ نموده و با ایجاد چندین گروه، کانال و پروفایل در شبکه های اجتماعی مختلف این تصاویر را منتشر می کرد، که پس از انجام تحقیقات پلیسی و تخصصی در نهایت متهم شناسایی، دستگیر و برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس فتا دلالت گردید.

مسئول پلیس فتا گلستان ادامه داد: با هماهنگی مقام محترم قضایی اکیپی از مامورین به محل کار متهم مراجعه و رایانه ها و وسایل مورد استفاده توقیف و در بررسی اولیه مشخص شد دستگاه های مذکور دارای چندین هزار عکس و فیلم می باشد که بسیاری از این تصاویر در جهت استفاده بعنوان مدل، در فضای های باز مانند جنگل و باغ های اطراف گرگان تهیه شده است.

وی تصریح کرد: در ادامه پس از اعتراف متهم و تکمیل تحقیقات ، پرونده جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا استان ارسال شد.

مسئول پلیس فتای استان تاکید کرد: شهروندان از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم‌های شخصی خود که نشان‌ دهنده‌ی هویت آنهاست در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی خودداری نموده و در صورتی که شخصی برای آنها مزاحمت ایجاد کرد موضوع را با پلیس درمیان بگذارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان جهت تهیه فیلم و عکس از مراسمات خود به آتلیه های دارای مجوز مراجعه نموده و از گرفتن و نگهداری عکس با پوشش های نامناسب خودداری نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر