شناسایی پتانسیلهای بالاجاده ای برای انتخابات آینده شورای اسلامی شهر و روستا
تعداد بازدید تعداد بازدید: 358 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:44 ق.ظ، شنبه، 30 مرداد، سال 1395 نظرات بدون نظر

صدای زنگ انتخابات آینده شورای اسلامی شهر و روستا از دور بگوش می آید و میرود تا با گذر زود هنگام روزها این صداها بلندتر و بلندتر طنین انداز شود.

----300x250به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، بالاجاده به سنخیت خاص فرهنگی در همه ادوار یکی از حساسترین فضای انتخاباتی منطقه به شمار میرفت و تا جائیکه علاوه بر حضور موثر و مشارکت حداکثری در درون روستا در همه میادین همراهی با نظام مقدس ،نخبگان علمی و مدیریتی آن در سطوح ماورای روستا قد علم میکنند و حضوری متفاوت در انتخابات به عنوان کاندید داشته و دارند.
به همین اهمیت باید تقسمیاتی را در چگونگی حضور نخبگان روستا در سطوح شهرستان، استان و ملی را مدیریت و برنامه ریزی کرد و مهمتر از آن چگونگی ایجاد فضای مشارکتی حداکثری بالاجاده ایهای عزیز مقیم در گرگان یا تهران و حتی شهرستان کردکوی خواهد بود.
در سنوات پیشین در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از عزیزان دارای سوابق مدیریتی شهری و اجتماعی در مرکز استان حضوری چشم گیر داشتند و تا آنجائیکه عرضه انتخابات رقابت تنگاتنگی با منتخبین ملت بزرگ گرگان و حتی در دوره ای هم کرسی را بدست آوردند
مهمترین نیروهای مطرح در سنوات پیشین شهر گرگان جناب سرهنگ علی هزارجریبی و مهندس حاج ذبیح الله مهقانی بوده اند.
با توجه به وجود نیروهای دارای ظرفیت انتخاب در مدیریت شهری آیا وقت آن نرسیده است که یک مهندسی اجتماعی برای شناسایی پتانسیلها بالاجاده ای مقیم در مرکز استان، تهران و کردکوی بعمل آید .و یک مهندسی انتخابات برای بالقوه کردن مشارکت عمومی بالاجاده ایهای مقیم بوجود آید.
برنامه ریزان اجتماعی و سیاسی روستا از مدیران و نخبگان علمی و دانشگاهی و اجتماعی برنامه ریزی نمایند تا در آینده حضوری موثرتر از همه دوره ها در تصمیم گیری های اجتماعی و مدیریتی داشته باشند.
علی ایحال شناخت ظرفیت و پتانسیلهای اجتماعی درون روستا را هم برای انتخاب شایستگان کاندید شدن شورای اسلامی دوره پنجم روستای بالاجاده را نباید مورد غفلت قرار گیرد ادامه و تدوام مسیر پر تحرک و تلاش عزیزان دوره چهارم در راه توسعه روستا نیازمند یک مهندسی اجتماعی در انتخاب بهترینها در شورای اسلامی آینده خواهد بود.
گروه اجتماعی سامانه اطلاع رسانی سورم سرا
انتهای پیام/
ارسال نظر