شناسایی ۵۰ گروه جهادی در کردکوی/محرومیت زدایی افتخار سپاه و بسیج است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 233 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:21 ب.ظ، چهارشنبه، 20 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

مسئول بسیج سازندگی کردکوی گفت: بسیج سازندگی با شناسایی ۵۰ گروه جهادی در جهت محرومیت زدایی گام های بزرگ و موثری برداشته که این از افتخارات بسیج و سپاه است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی در حاشیه مراسم افتتاح خانه محروم روستای سالیکنده گفت: بسیج سازندگی با شناسایی 50 گروه جهادی در جهت محرومیت زدایی گام های بزرگی برداشته است.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی شهرستان کردکوی در سال 95، کارگروه های جهادی با رویکرد عمرانی و فرهنگی در راستای اقدامات محرومیت زدایی تشکیل داده است، افزود: بسیج سازندگی بعد از شناسایی تقریبا 50 گروه جهادی اقدام به شناسایی عرصه های محروم نمود.

محمد لشگر از اجرای محرومیت زدایی توسط گروه های جهادی در روستای حاجی آباد دشت خبر داد و اظهار داشت: احیاء کردن مدرسه قدیمی و تبدیل آنان به پایگاه فرهنگی، ساخت و مرمت یک خانه کامل، دیوار کشی دورتادور یکی از خانه های محروم روستا از اقدامات گروه های جهادی محلات، گروه جهادی دانش آموزی و گروه جهادی خواهران بوده است.

وی همچنین به احداث دو سرویس بهداشتی و یک حمام توسط دو گروه جهادی خواهران و برادران در روستای زراع محله اشاره کرد و افزود: سرویس بهداشتی مسجد روستای غلام آباد نیز توسط گروه های جهادی خواهران و برادران احداث گردید که بسیار قابل تقدیر است.

لشگر بیان کرد: ساخت حمام برای محرومین روستای گرجی محله توسط گروه های جهادی برادران ما یکی دیگر از دستاوردهای بسیج سازندگی شهرستان کردکوی در راستای محرومیت زدایی است.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی همچنین از احداث خانه برای یکی از اهالی روستای دنگلان که سیل باعث نابودی خانه وی شده بود توسط دو گروه جهادی برادران و خواهران خبر داد و افزود: ساخت یک عدد کانکس بعنوان نمازخانه برای دانش آموزان مدرسه شهید علیجان بیدرنامنی توسط گروه جهادی برادران از دیگر اقدامات بسیج سازندگی در حوزه محرومیت زدایی است.

وی همچنین به دو پروژه در دست اجرا در روستای نامن و محله ولاغوز شهرستان کردکوی اشاره کرد و گفت: احداث سرویس بهداشتی و حمام برای یکی از محرومان و مستضعفان روستای نامن توسط دو گروه جهادی و احداث سرویس بهداشتی و حمام برای خانواده ای محروم که فرزندی معلول دارند توسط دو گروه جهادی از مهمترین برنامه های بسیج سازندگی درحال حاضر است که در آینده به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر