شهدا، مایه عزت، افتخار و اقتدار کشور هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 480 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:29 ق.ظ، چهارشنبه، 10 تیر، سال 1394 نظرات ۳ نظر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در دیدار با خانواده شهید سیف ا… کیاء در شهرستان کردکوی شهدا را مایه عزت و افتخار و اقتدار کشور دانست.

13920230131206663552314به گزارش رادکانا، سردار علی مؤیدی روز گذشته در بدو ورود به استان گلستان به همراه سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان گلستان و جمعی از مسئولان انتطامی استانی و شهرستانی با خانواده شهید معظم سیف ا… کیاء در شهرستان کردکوی دیدار و از مقام شامخ این شهید گرانقدر تجلیل کرد.

سردار مؤیدی در این دیدار با اشاره به مقام و منزلت والای شهیدان خاطرنشان کرد: قدردانی از اسوه های رشادت، شجاعت و ایثار که در راه ارزش های والای اسلام و در راه خدا بهترین هستی خود را نثار کردند از وظایف همه آحاد جامعه است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در خدمت به خانواده معزز شهدا را موجب سعادت و افتخار دانست و گفت: ما باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم که با تربیت جوانان مومن، متعهد و ایثارگر موجب تداوم راه انقلاب شدند.

وی با اشاره به اینکه استقلال و آزادی ما نتیجه پایمردی و جانفشانی های شهدای گلگون کفن کشور اسلامی مان می باشد، گفت: شهادت یک هدیه الهی است و روحیه شهادت طلبی، ایثار و از جان گذشتگی از باورهای دینی و اعتقادات قلبی انسان های پاک و خدایی نشأت می گیرد، تداوم این روحیه راز ماندگاری نظام جمهوری اسلامی می باشد.

سردار مؤیدی حمایت و پشتیبانی از ولایت فقیه را مهمترین پیام شهدا دانست و تصریح کرد: در حال حاضر دشمنان با توطعه های مختلف قصد دارند امنیت کشورمان را به مخاطره بیاندازند لذا مردم بایستی با عمل به فرامین مقام عظمای ولایت و ادامه دادن راه شهدا همچون همیشه نقشه های شوم دشمنان را خنثی کنند.

زنده نگه داشتن یاد شهدا رمز پایداری انقلاب اسلامی است

در ادامه سردار سیدمحمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان گلستان در این دیدار گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا رمز پایداری انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: بهترین مرگ ها برای انسان مسلمان شهادت است و شهدای ما با اهدای خون پاک خود به جهانیان ثابت کردند که با تمام وجود از انقلاب و ولایت فقیه پشتیبانی می کنند.

سردار میرفیضی همچنین با اشاره به جانفشانی دلیرانه شهدا، تصریح کرد: شهدای ما دنیا را مبهوت رشادت خود کرده و با ایثارگری خویش لرزه بر اندام دشمنان اسلام انداخته و حیله ها و ترفندهای آنان را نقش برآب کردند.

در پایان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا ضمن بررسی مسائل و خواسته های خانواده شهید، دستورات لازم را برای حل مشکلات آنان صادر نموده و با اعطای لوح و هدایایی از خانواده گرانقدر شهید کیاء قدردانی کرد.

سرباز شهید سیف الله کیاء در هفدهم مهرماه سال 64 در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در منطقه سردشت استان کردستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/

حبیب می گوید:

17 مهر ماه 94 به شهادت رسید؟؟؟؟

فاضل می گوید:

سلام فکر کنم اشتباه تایپ کردین..

noor می گوید:

درست فرمودین…اشتباه تایپی بود…اصلاح گردید…

یاحق

ارسال نظر