شهدای تازه تفحص شده به تهران رسیدند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 551 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:45 ب.ظ، سه شنبه، 29 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

پیکرهای مطهر ۹۲ شهید تازه تفحص شده که هفته گذشته از مرز شلمچه وارد کشور شدند، به تهران منتقل شدند و همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) کاروان شهدا در تهران تشییع می‌شود.

downloadبه گزارش رادکانا، پنج‌شنبه هفته گذشته (24 مرداد ماه) پیکرهای مطهر 92 شهید تازه تفحص شده از مرز شلمچه وارد کشور شدند که طی دو روز گذشته پیکر این شهدا با بدرقه فرماندهان و کارکنان قرارگاه مقدم جنوب ـ کربلا به راهی تهران شدند.

پیکر این شهدای تازه از سفر برگشته به معراج شهدای تهران منتقل شده است؛ مراسم شب وداع و تشییع کاروان شهدا همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) در تهران برگزار می‌شود.

بنا براین گزارش پیکر مطهر شهدا یازده شهریور ماه و همزمان با شهادت امام جعفر صادق(ع) از پادگان حر در مسیر خیابان امام خمینی(ره)، خیابان بهشت به مقصد معراج شهدا تشییع می‌شود.

همچنین، بعد از برگزاری مراسم تشییع در یازدهم شهریور، پیکر شهدای مطهر بعد از شناسایی و تجهیز به نقاط مختلف کشور و اوطان این عزیزان منتقل خواهد شد و در صورت عدم تشخیص هویت، به عنوان شهید گمنام در نقاط مختلف کشور آرام خواهند گرفت.

این شهدای والامقام در عملیات‌های بدر، خیبر، والفجر 8، کربلای 5 و تک دشمن در سال1367 در منطقه زبیدات عراق به شهادت رسیده‌اند و بیشتر این شهدای عزیز به همت کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح ، در مناطق عملیاتی فاو و جزیره مجنون در عراق تفحص شده‌اند./فارس

ارسال نظر