شهدا امنیت آفرینان امروز ایران هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 261 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:10 ب.ظ، پنج شنبه، 7 بهمن، سال 1395 نظرات بدون نظر

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله (ص) تهران گفت: ایران اسلامی به جوانان خود می بالد و افتخار می کند، جوانانی که در تمامی عرصه ها در جهان می درخشند و در همه حال پشتیبان ولایت فقیه هستند.

photo_2017-01-26_23-58-46به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا، حجت الاسلام عبدالعلی گواهی امشب در بیست و دومین یادواره 25 شهید همیشه سرافراز روستای النگ شهرستان کردکوی با بیان اینکه شهدا در آزمون سخت الهی با سربلندی قبول شده اند، استمرار راه آن ها را موجب سعادت و سربلندی بشریت دانست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله (ص) تهران اظهار داشت: سبک زندگی ما باید با الگوگیری از شهدا، سبک زندگی اسلامی باشد و بر مدار ولایت فقیه حرکت کنیم تا از انحراف و لغزش به دور باشیم.

وی با اشاره به پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و بیان اینکه آیا امروز پایبند انقلاب اسلامی هستیم یا نه، افزود: باید ببینیم کسانی که روزگاری مدافع انقلاب بودند آیا امروز هم پایبند انقلاب و ولایت هستند؟

گواهی تصریح کرد: مردم ایران باتوجه به تمامی مشکلاتی که داشتند پای انقلاب ماندند و تابع ولایت بودند و افتخار آفریدند.

امروز در اوج امنیت هستیم

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله (ص) تهران با بیان اینکه امروز در اوج امنیت هستیم، اذعان کرد: شهدا امنیت آفرینان امروز ایران هستند.

این عالم فرهیخته با تأکید براینکه عده ای می گویند شهدای مدافع حرم برای پول رفتند، بدانند: اگر شهدای مدافع حرم آنسوی مرزهای ایران اسلامی با دشمنان اسلام و انقلاب نمی جنگیدند امروز باید در داخل کشور با داعش می جنگیدیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حادثه غم انگیز ساختمان پلاسکو اشاره کرد و گفت: ساختمانی در تهران فروریخت عده ای جوان جان برکف رفتند و جانشان را برای هم نوعان خود فدا کردند.

جوانان امروز ما جان برکف تر از جوانان سال 57 هستند

حجت الاسلام گواهی با بیان اینکه جوانان امروز ما جان برکف تر از جوانان سال 57 هستند، افزود: ایران اسلامی به جوانان خود می بالد و افتخار می کند، جوانانی که در تمامی عرصه ها در جهان می درخشند و در همه حال پشتیبان ولایت فقیه هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله (ص) تهران آدم مومن را محکم تر از آهن دانست و خاطرنشان کرد: جوانانی را دیدم که در حادثه پلاسکو سربلند و راست قامت شبانه روز تلاش کردند و پیکرهای مطهر شهدای آتش نشان را بیرون آوردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر