شهدا انتخاب شده خداوند می باشند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,342 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:50 ب.ظ، پنج شنبه، 30 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

خواهر شهید قاسم کیانی در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: تمامی شهدا به گردن ما حق دارند، برای مملکت و ناموس و عقیده شان رفتند پس ما باید با اخلاص تمام رهرو راهشان و پشتیبان ولایت فقیه باشیم.

IMG_0921خواهر شهید قاسم کیانی در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: تمامی شهدا به گردن ما حق دارند، برای مملکت و ناموس و عقیده شان رفتند.

ایشان در ادامه افزودند: شهدا انتخاب شده خداوند می باشند و ما باید ممنون شهدا باشیم و تا زمانی که زنده ایم باید حرمت خونشان را داشته باشیم و پاسدار راهشان باشیم.

خواهر شهید محمد قاسم کیانی با توجه به نحوه شهادت برادرش و 7 ماه چشم انتظاری گفت: روزی که محمدقاسم شهید شد 17 سال بیشتر نداشت و زمانی که گفتم قاسم جان تو به جبهه نرو در جوابم گفت باید بروم، باید از کشورم، از مردمم دفاع کنم.

خواهر شهید کیانی در ادامه افزود: زمانی که قاسم شیمیایی شده بود بعد از 7 ماه جنازه اش را آوردند و زمانی که آن را تشییع کردند جای سالمی در بدنش نبود که بخواهیم بوسه ای بر بدن پاکش بزنیم.

در پایان به تمامی مردم این کشور و خصوصا مردم این منطقه در حضور شهداء گمنام عرض میکنم: اگر روزی آمریکای متجاوز بخواهد علیه مملکت و مردم ما اقدامی نماید دو فرزندم را فدای این مملکت و سرزمین و رهبرم می کنم و سر و جانم را تقدیم خواهم کرد و هرجا و هرزمان رهبر عزیزمان اراده کند سر می دهیم به فرمانش.

 پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر