شهدا جان و مال خود را برای حفظ ارزشهای اسلام و انقلاب و مردم نثار نمودند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 591 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:51 ب.ظ، جمعه، 8 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام شاعری گفت: تمام تلاش شهیدان رجایی و باهنر در جهت خدمت رسانی به مردم بوده که رزق و روزی حلال بر سر سفره منزل می بردند.

13777902331به گزارش رادکانا، در هفتم شهریورماه 92 و ششمین روز از هفته دولت مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر با حضور مسئولین شهرستانی و مردم شهیدپرور شهرستان در مسجد جامع این شهر برگزار شد.
این مراسم که با حضورامام جمعه، فرماندار، مدیران ادارات  و مردم نمازگزار، اصناف و بازاریا ن برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی ضمن گرامیداشت شهدای هفته دولت و شهدای اسلام از صدر اسلام  تا حال افزود: شهدا جان و مال خود را برای حفظ ارزشهای اسلام و انقلاب و مردم نثار نمودند.

وی تصریح کرد: همه شهیدان برای آبرو نظام و انقلاب و مردم شهید شدند.

امام جمعه کردکوی در ادامه  به نقش و جایگاه شهیدان رجایی و باهنر در خدمات رسانی به مردم پرداخت وافزود: تمام تلاش شهیدان رجایی و باهنر در جهت خدمت رسانی به مردم بوده که رزق و روزی حلال بر سر سفره منزل می بردند. 

وی در ادامه افزود: کسانی که کار امروز مردم را به فردا می اندازند هم خداوند و هم مردم آنها را نمی بخشند.
حجت الاسلام شاعری خاطرنشان کرد: شهید رجایی و باهنر در جمهوری اسلامی از ارزش و احترام ویژه ای برخوردارند؛ زیرا حق جمهوری اسلامی را ادا نمودند.
وی در سخنان پایانی خود پیام هفته دولت را اینگونه بازگو کرد:  کار و تلاش دولتمردان  برای مردم و خدمت رسانی به آنها  و امید تازه به آنها گردد
 .

ارسال نظر