شهرداری کردکوی در امر صدور پروانه ساخت مدارس به صورت رایگان جزو شهرهای پیشتاز استان بشمار آمده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,265 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:16 ب.ظ، یکشنبه، 1 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در سال ۹۲ که به ریاست رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی و اعضای آن در فرمانداری برگزار شد فیروزیان شهردار کردکوی ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: شهرداری کردکوی در اولین سال تحصیلی و ستاد اسکان مسافران نوروزی فعالیت های گسترده ای داشته است.

IMG_1492به گزارش رادکانا، در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در سال 92 که به ریاست رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی و اعضای آن در فرمانداری برگزار شد فیروزیان شهردار کردکوی ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: شهرداری کردکوی در اولین سال تحصیلی و ستاد اسکان مسافران نوروزی فعالیت های گسترده ای داشته است.

وی تصریح کرد: در امر پاکسازی شست و شوهای مدارس، خط کشی عابر پیاده دانش آموزان در مسیر مدارس، زیبا سازی و دیوار نویسی مدارس خدمات شایسته ای داده است.

شهردار کردکوی افزود: شهرداری کردکوی در امر صدور پروانه برای ساخت مدارس کردکوی به صورت رایگان انجام داده که جزو شهرهای پیشتاز استان به حساب آمده است.

وی در پایان از کمک نقدی به مدارس شهرستان کردکوی خبر داد و افزود: در سال جدید بالغ بر 70 میلیون ریال کمک نقدی به مدارس شهر کردکوی اختصاص یافت.

ارسال نظر