شهرداری کردکوی شهرداری برتر گلستان در ستاد خدمات سفرهای نوروزی سال ۹۳
تعداد بازدید تعداد بازدید: 972 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:57 ب.ظ، چهارشنبه، 24 اردیبهشت، سال 1393 نظرات ۳ نظر

شهرداری کردکوی در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان گلستان که در سالن اجتماعات این استانداری برگزار شده بود به عنوان شهرداری برتر استان در این ستاد شناخته و معرفی شد.

13557773652به گزارش رادکانا، مصطفی بالو شهردار کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان گلستان که در سالن اجتماعات این استانداری برگزار شد شهرداری کردکوی به عنوان شهرداری برتر استان در این ستاد شناخته و معرفی شد.

در متن لوح تقدیر حسن صادقلو استاندار گلستان و رئیس ستاد تسهیلات نوروزی استان گلستان خطاب به شهردار کردکوی آمده است:

جناب آقای بالو

شهردار محترم کردکوی و عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان

باسلام و تحیات الهی

بدین وسیله مراتب تقدیر و امتنان خود را از عملکرد شایسته و مناسب جنابعالی و خدمت رسانی در ستاد اجرایی خدمات سفرهای استان گلستان در کسب عنوان شهرداری برتر در سال 1393 که به فرموده مقام معظم رهبری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نام گرفت، اعلام می نمایم.

بدیهی است در راستای آغاز یک حرکت پرشکوه و غرورآفرین ملی و استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود و هم چنینی برای گسترش بسترهای توسعه پایدار و رشد فرهنگ غنی اسلامی می بایست روش ها و شیوه های نوین و متفاوت با گذشته به کار گرفت که امید است با اتکال به الطاف خداوند باری تعالی و تلاش، جدیت و همکاری در راستای نیل به اهداف و انجام امور محوله در راه ارائه خدمات ارزنده به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم عزیز این سرزمین موفق و موید باشید.

تمام توفیقات جنابعالی را تحت زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه حضرت باری تعالی مسئلت دارم.

حسن صادقلو استاندار گلستان و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان

IMG_0003

مهدی می گوید:

سلام
په کی دوم شِده ؟ همه که اول شدن ؛ شهرداری گالیکش ، آق قلا ، گرگان و … حالا هم کردکوی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بابک می گوید:

درسته
5 تا شهرداری به عنوان شهرداریهای برتر انتخاب شدند.. به ترتیب انتخاب نشدند

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این مطلب با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
http://golestanblog.ir/%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%DA%A9%D9%88%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/
منتظر مطالب بعدی شما هستیم.

ارسال نظر