شهردار منتخب کردکوی تائید یا رد صلاحیت نشده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 218 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:03 ب.ظ، دوشنبه، 22 آبان، سال 1396 نظرات بدون نظر

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان گفت: هنوز از دیدگاه من شهردار منتخب کردکوی نه رد شده و نه تائید شده است بلکه مصوبه شورا ایرادی داشت که مصوبه شورا را بازگشت دادیم و منتظر هستیم پس از رفع نواقص به استانداری ارسال شود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از فارس؛ رضا مروتی در خصوص وضعیت شهردار کردکوی و حواشی پیش آمده در این خصوص خاطرنشان کرد: هنوز از دیدگاه من شهردار منتخب کردکوی نه رد شده و نه تائید شده است بلکه مصوبه شورا ایرادی داشت که مصوبه شورا را بازگشت دادیم و منتظر هستیم پس از رفع نواقص به استانداری ارسال شود.

وی افزود: پس از ارسال اصلاحیه مصوبه ما وارد مرحله تائید و یا رد صلایت خواهیم شد و این شایعات تنها باعث می‌شود سرپرستان شهرداری‌های استان کار خود را با قوت دنبال نکنند یا دلسرد شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان تاکید کرد: در حال حاضر سرپرستان شهرداری نقش شهردار را دارند و تمامی اختیار‌های یک شهردار را سرپرست شهرداری هم دارد.

مروتی متذکر شد: ما نباید به گونه‌ای رفتار کنیم که شهر بدون شهرداری است و امورات مردم دچار مشکل شده است و اگر در زمانی که شهرداری با سرپرست اداره می‌شود مشکلی وجود دارد اگر موضوع به ما منتقل شود بدون شک موضوع را از مجرای قانونی پیگیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر