شهردار کردکوی رفت، تزئینات شهری هم رفت+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,277 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:30 ب.ظ، شنبه، 20 دی، سال 1393 نظرات ۳۱ نظر

دقایقی پیش متوجه جمع آوری گلدان های سنگی (فلاورباکس) در خیابان شهید بهشتی شهر کردکوی شدیم.

IMG_0002 - Copyبه گزارش رادکانا، دقایقی پیش متوجه جمع آوری گلدان های سنگی (فلاورباکس) در خیابان شهید بهشتی شهر کردکوی شدیم.

فلاورباکس های جداکننده ای که مصطفی بالو شهردار سابق کردکوی در اسفندماه سال 92 در کنار دیگر زیباسازی های شهری دوره خدمت خود در شهر کردکوی ایجاد نموده بود.

30 عدد جداکننده گلدان های سنگی (فلاورباکس) که باعث کاهش حجم ترافیک و تسهیل در عبور و مرور در خیابیان شهید بهشتی شهر کردکوی میشد توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر کردکوی جمع آوری شد.

گلدان های سنگی که شهرداری و شورای اسلامی شهر کردکوی جهت تهیه آن متحمل هزینه زیادی شده بودند.

رفتار بسیار زننده ای است که پس از عزل و برکناری شهردار فضای شهر نیز از تزئینات شهری صورت گرفته از سوی وی پاک شود.

???????????????????????????????

شاید عده ای با خود بگویند اقدام مصطفی بالو در خصوص نصب گلدان های سنگی در این قسمت از شهر هیچ گونه تأثیری در کاهش ترافیک نداشته و نتوانسته مشکل عبور و مرور را در این نقطه از شهر برطرف کند و نباید این حرک از سوی شهرداری صورت می گرفت، حال سوال ما از این دسته از مخالفین در این است که آیا در همان زمان که طرح نصب آن به شورا ارجاع داده شد نباید اعضای شورای شهر در خصوص تصویب آن فکر و اندیشه می کردند تا امروز نیز شاهد جمع آوری آن نباشیم؟

مسلما شهرداری و اعضای شورای شهر نیز با در جواب ما خواهند گفت این گلدان های سنگی در نقاط دیگری از شهر مورد استفاده قرار می گیرد، اما این قبیل پاسخ ها توجیه کننده این اقدام زننده نیست که براحتی سوژه رسانه ها می شود.

مسلما اجرای این پروژه کوچک زیباسازی در شورای شهر مطرح و مصوب شده و سپس پیاده سازی آن صورت گرفته است، حال چرا پس از عزل شهردار دوباره این قسمت از فضای شهر باید به حالت قبل خود بازگردد؟

پس بیت المال چه می شود؟ جوابگوی هزینه های پیاده سازی و جمع آوری این پروژه چه کسی و یا کسانی خواهند بود؟شهرداری یا شورای شهر؟

آیا اعضای شورای اسلامی شهر کردکوی قبل مصوب کردن فکر و تأمل می کنند یا که طبق احساسات عمل می کنند؟

سوالات زیادی در اذهان عمومی نقش بسته که پاسخ تمامی این سوالان را اعضای محترم شورای شهر باید بدهند.

 

???????????????????????????????

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا آماده دریافت نظرات همشهریان عزیز و اعضای محترم شورای اسلامی شهر کردکوی می باشد.

 

???????????????????????????????

خبر منتشر شده در تاریخ 19 اسفند 92 در خصوص نصب گلدان های سنگی (فلاورباکس) در خیابان شهید بهشتی کردکوی:

شهرداری کردکوی در اقدامی جالب در جهت کاهش ترافیک در خیابان شهید بهشتی منتهی به میدان انقلاب تعداد 30 عدد جداکننده گلدان های سنگی (فلاورباکس) نصب کرده است که به نوعی می تواند در جهت کاهش حجم ترافیک و تسهیل در عبور و مرور تأثیرگذار باشد.

این اقدام یکی دیگر از راهکارهای شهرداری کردکوی برای مهار و کنترل ترافیک در این محدوده شهر می باشد.

شهرداری کردکوی در اواخر بهمن ماه سال جاری، جهت تسهیل در عبور و مرور، آمد و شد و زیبایی شهر و همچنین بازگشایی گره کور ترافیکی و در راستای ارج نهادن به خواسته های شهروندان و پیرو مراجعات و شکایات مکرر مردمی اقدام به اصلاح و توسعه ضلع جنوبی خیابان ولیعصر نموده است.

لازم بذکر است، مردم کردکوی در آینده در جهت کاهش حجم ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شاهد تعریض میدان انقلاب خواهند بود.

kordkuy (6)kordkuy (4)kordkuy (3)kordkuy (7)kordkuy (2)kordkuy (5)

انتهای پیام/

شهروند می گوید:

درسته که بودجه بیت المال حیف و میل شده، اما در اصل، کار آقای بالو اشتباه بوده، ایشون مجوز شورای ترافیک رو برای این کار نداشتن، به همین علت، هر شخصی احیانا با این گدانها تصادف میکرد، حق شکایت از شهرداری رو داشت. در مورد سنگهایی که در مسیر جنگل هم گذاشت، اینطوری بوده، یا اون دور برگردون بعد از شهرک فرهنگیان هم این طوری بوده، یا اون دست انداز معروف یک روزه هم به همین صورت بوده، 🙂

حسین می گوید:

شاید می خواهند تعریض را در خیابان شهید بهشتی انجام دهند…… گلدان را برداشتند چون می خواهند مغازه های جلو قرار گرفته خیابان شهید بهشتی را خراب کنند. لطفا فکری هم به حال خیابان سردار جنگل هم بکنند.

. می گوید:

چرا الکی جَو میدین با این خبرتون.
چند بار مردم با ماشیناشون زدن به این گلدانها..
درسته زیبا سازی،نه ظاهر سازی.

همشهری می گوید:

سلام جناب شهروند و جناب نقطه:

شما قضیه مجوز شورای ترافیک را عنوان نمودید: آیا شورای ترافیک ما تا به امروز از نصب گلدان های سنگی در این قسمت از شهر خبر نداشت؟یا تا ساعت 10 دیشب که این گلدان های جمع اوری شده بود چشمشان به گلدان های سنگی خیابان شهید بهشتی نخورده بود که بعد عزل شهردار دستور به جمع آوری آن دادند؟

بی انصافی است اگر بخواهیم ناجوانمردانه تصمیم بگیریم.

اگر شهردار سابق اقدام به نصب این گلدان های سنگی نموده بود در شهر ما یه شورای ترافیکی هم وجود داشت که از نصب آن مخالفت کند و نگذارد این گلدان ها باعث صدمات مردم شود.

آنها که مطمئنا پیش بینی همچین روزی را می کردند چرا از نصب آن مخالفت نکرده بودند؟

چرا باید درست زمانی که شهردار عزل شد تصمیم به جمع آوری آن گرفته شود؟؟؟چرا در زمان خدمت آقای بالو این جمع اوری صورت نگرفته بود؟

آیا در زمان خدمت بالو شهردار سابق کردکوی شورای ترافیک در شهر حضور نداشت و نمی توانست تصمیم به جمع آوری آن بگیرد؟

آیا دقیقا پس از عزل شهردار باید جمع اوری آن صورت گیرد؟

اینجا حمایت از بالو مدنظر نیست، بحث حیف و میل بیت المال و بی تدبیری و کوتاهی مسئولین مدنظر است

شورای ترافیک باید در همان زمان با قاطعیت عمل می کرد؟اعضای شورای شهر در زمان نصب گلدان ها کجا بودند؟

آیا نباید نصب گلدان های سنگی مصوب شورای شهر می شد؟

چرا در شورای شهر مطرح نشده بود؟

تمامی اینها سوالاتیست که شورای ترافیک شهرستان، اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری باید پاسخ دهند.

این شهر مدتی است بی در و پیکر شده است…

بدرود

11100001 می گوید:

نبودش بهتر از بودنش بود. گلدان هارو میگم.

دوست دارم شهردار باشم و به حرف شوراهای هر گوش ندم می گوید:

با آمدن شوراهای جدید شهر کردکوی که بی در و پیکر بود بدتر شده.

شورایی که به خواسته های مردم توجه نکنه و دنبال منافع و بزرگی خودش تو شهر باشه بخواد بحث فلانی کردکوییه و فلانی ولاغوزیه رو پیش بکشه رو باید دمش رو چید…

همتون با هم باشید و برای آبادانی شهر کار کنید تا شهری نمونه داشته باشید مثل دوران مهندس سردارزاده…..

شهروند می گوید:

ببینید همشهری عزیز
مطمئنی که مخالفت نکردند؟ در ضمن، وقتی شهردار به ناگاه اقدام به انجام این کار به صورت سرعتی می کند و بدون هیچ فکر و مجوزی این کار را انجام می دهد، پس پای کار و اشتباهاش می ایستد و نمیگذارد که جمع اوری شوند. در ضمن، شورای ترافیک استان باید تصویب کند که تصویب نشده. این موضوع مربوط فقط به آقای بالو نیست.
در دوران آقای سردارزاده هم، این اتفاق افتاد. مثلا در مورد بلوار خیابان عباس آباد، کاری غیرقانونی انجام شده. این خیابان بر اساس استاندارها ظرفیت بلوار را ندارد، اما بدون مجوز این کار انجام شده. پاسخگوی این سوال شما بنده نیستم که چرا جلوی این کار را نگرفتند. از این موضوعات در کشور ما فراوان هست که نمونه های آن را مدام در تلویزیون در مورد تخریب ویلاها، خانه ها و آپارتمانهای غیرقانونی میبینید. برای آنها هم، این سوال مطرح است که آیا از همان اول نمیتوانستند، خراب کنند. 🙂
در مورد عدم کفایت اعضای شورای شهر، بنده با شما کاملا موافقم، واقعا در این زمینه کم کاری کردند. اما لازم است که بدانید، آقای بالو خیلی از کارها را بدون مصوبه انجام میدادند، دلیل هم دارد، ایشان نمیدانستند که باید مصوبه ای داشته باشد. واقعا در این حد از شهرداری میدانستند. ایشان حتی در مسائل فنی هم ذره ای نمدانستند. مثلا برای ایجاد دوربرگردانی امن در ابتدای مسیر کردکوی-گرگان، قول سه روزه میدادند. کاری که بیش از یک ماه فرصت میخواهد. 🙂
به نظر من در مورد این مسائل، اعضای شورای شهر باید پاسخگو باشند که بی کفایتی خود را شدیدا نشان داده اند. 🙂

رامين می گوید:

معمولا در ادارات و سازمان ها و یا هر جای دیگری مدیری عوض می‌شود اولین کاری که صورت می‌گیرد یک تغییر و تحول معمولا بزرگ صورت می گیردی که همه متوجه این تغییر میدیرت شوند ! تقریبا در ایران این یک قانون نانوشته است ! این تغییر هم (برداشتن فلاورباکس) بخاطر این هست که به شهروندان محترم اعلام شود که در قسمت مدیریت شهرداری تغییری ایجاد شده است ! و گرنه به قول این همشهری بالا مگر شورای ترافیک …… وبقیه مطالب ایشان

ناصر می گوید:

آره درسته واقعا آقای بالو هیچ توجهی به مجوز نمی کرد و سر خود گلدانها رو بدون هماهنگی با شورای شهر و شورای ترافیک شهر و استان وسط اون خیابونا کارگذاشت که هر چند روز یه بار ماشین و موتورسیکلت ملت بهش برخورد میکرد. اتفاقا دو روز بعد از نصبش ماشین پراید دوستم به اون گلدونای لعنتی خورد که هرکی میدید فکر میکرده بنده خدا با ماشینش رفته زیر کامیون. واقعا از شهردار و شورای شهر تشکر میکنم که واقعا جون یه ملت و نجات دادند و نذاشتن که صانحه برخورد با سنگهای مسیر پارک جنگلی پیش بیاید و یکی دیگه از جوونای شهرمون مثل سید احسان مسلمی فدا بشن. ” جلوی ضرر و هر موقع بگیری، فایدست”. زود تر از اینها باید به فکر می افتادن که خوشبختانه به خیر گذشت.

همشهری می گوید:

سلامی گرم و صمیمانه خدمت دوستان عزیزم

خب شهروند عزیز خودت داری میگی مطمئنی مخالفت نکردند؟ خب اگر مخالفت می کردند که بالو نمی توانست این گلدان ها را در این مکان نصب کنه؟ چرا؟ چون مخالفت اعضای شورای شهر در تصویب دیگر طرح های پیشنهادی بالو خود به خوبی نشانگر این موضوع می باشد.

اعضای محترم شورای شهر کردکوی بسیاری از طرح های پیشنهادی آقای بالو را رد می نمودند و اجازه پیاده سازی آن را به این آقا نمی داند پس آن زمان این مخالفت ها ادامه داشت و به راحتی در مقابل خواسته های شهردار می ایستادند؟

ببینید دوستان عزیزم دوباره تکرار می کنم بنده نمیخوام از کسی حمایت و یا کسی را تخریب کنم ولی به خوبی روشن و آشکار است که اعضای شورای شهر می توانستند جلوی این حرکت شهردار را بگیرند.

تا چیزی در شورای شهر مطرح نشود نمی تواند در شهر پیاده سازی شود.

اگر طرحی بدون مجوز در این شهر اجرا شود متصدی آن خود دستگاههای ذیربط هستند.

خب جناب شهروند شما در مورد تخریب ویلاها و ساخت و سازهای غیرمجاز گفتین: بله تخریب ها صورت می گیرد. این ساخت و سازها در سایه بی کفایتی مسئولین وقت در استان ما صورت گرفتند که به خوبی آشکار است که اکثر مسئولین استانی ما هم در مکان های مربوطه ساخت و ساز دارند.

به همین علت تا به چند وقت پیش نمی توانستند در مقابل این ساخت و ساز ها بایستند، اما امروز شاهد حضور روحانی عدالتخواه و ولایی هستیم که در مقابل این زیاده خواهی ها ایستاده و در حال تخریب این ساخت و سازهاست.

خب اصل سخن ما بر این است که چرا مسئولین مربوطه در آن زمان کوتاهی های فراوانی کرده و راه را برای ساخت و سازهای غیرمجاز هموار کردند. ابتدا باید یقه این افراد را گرفت سپس به سراغ…

این موضوع در بحث گلدان ها هم صدق می کند که چرا اعضای شورای شهر همانطور که در مقابل دیگر طرح های پیشنهادی شهردار با تمام قوا و با تمام نیرو ایستادگی می کردند در مقابل این طرح های شهردار ایستادگی نکردند.؟

بنده نگفتم شما باید پاسخ این سوالها را بدین بلکه اعضای محترم شورای شهر و شهرداری کردکوی باید پاسخ این سهل انگاری ها و بی تدبیری ها را بدهند.
شما میگین شورای ترافیک استان باید نصب گلدان ها را تصویب می کرد که خبر نداشت و یا نکرد، آیا شورای ترافیک شهرستان کردکوی و یا شورای شهر نمی توانستند در همان زمان این موضوع را با شورای ترافیک استان درمیان گذارند تااز نصب آن جلوگیری میشد.؟
اگر نمی توانستند به شورای ترافیک استان ارجاع دهند پس مشخص میشه که اصلا این دو ارگان با هم ارتباطی ندارند و از اتفاقات پیش آمده در شهرستان ها خبر ندارند.

در هر حال ما منتظر پاسخ مسئولین مربوطه هستیم.

بدرود

شهروند می گوید:

ممنون همشهری عزیز، حرفهای شما کاملا مورد تایید بنده هم هست.
منتظر پاسخگویی مسئولان خواهیم بود، البته اگر پاسخی داشته باشند.

علی می گوید:

با این اعضای شورا هرچی سرمون بیاد حقمونه..

سالار می گوید:

سلام

منم با همشهری موافقم

ما هم میدونیم طبق مصوبه شورای ترافیک این گلدانها جمع اوری شده، اما سوال ما اینه که شورای ترافیک همان زمان که مصطفی بالو مشغول نصب این گلدان ها در این نقطه از شهر بود کجا بود؟

آیا در آن زمان شورای ترافیک نمی توانست جلوی کاری که الان همه می گویند غیرقانونی بود را بگیرد؟

اعضای شورای شهر چطور؟آنان که با تمام انرژی و توان مقابل طرح های پیشنهادی مصطفی بالو شهردار سابق کردکوی وی ایستادند؟ چرا دز این مورد و یا موارد دیگر ایستادگی نکردند؟

شهردار نمی توانست بدون اجازه آنان حتی آب بخورد…

بابا این شورای این دوره شهرستان کردکوی بی تدبیرترین، ناکارآمدترین، شورای طول تاریخ شهرستان کردکوی می باشد.

reza kia می گوید:

بی احترامی نباشد اما اقای بالو در این مدت هیچ کاری برای شهرداری و شهر کردکوی نکرد .فقط هزینه های کلان رو بروی دوش شهرداری گذاشت.
اقایانی که می گن چرا این گلدان ها رو از خیابان جمع کردن .اخه ادم عاقل گلدان سیمانی جاش وسط خیابانه یا کنار پیاده رو لاعقل یه بلوار میزدن وبعد گلدان می زاشتن .گلدان هایی که اونجا بود هم برای مردم خطر ساز بود هم زیبایی شهر رو خراب میکرد .
و اینک خوشحالم که شهردار عوض شده و اومید وارم شورای شهر شهردار خوب و با تجربه ای پیدا کنن .
بنده با اصراف اقای روشناسان از مسعولیت شهردار شدن بسیار ناراحتم چرا که اقای روشناسان بهترین شخص برای شهردار شدن بود هم با تجربه بود و هم وضعیت شهرداری رو عوض می کرد .
انشاالله که شهردار خوبی برای شهر کردکوی پیدا بشه.

هی هی می گوید:

شهری که اعضای شوراش چند تا بچه یا بهتر بگم بزرگای که فکر بچه سه ساله دارن بهتر از این نمیشه

سارا می گوید:

سلام آقا رضا

نه تو خبر رادکانا و نه تو کامنتای اینجا کسی نمیگه که کار شهردار خوب بوده و چرا این گلدانها را برداشتن همه دارن میگن چرا همون ابتدا که قرار بود شهردار این گلدان ها را اینجا بذاره باید جلوشو میگرفتن همونجوری که جلوی دیگر کاراشو می گرفتن.

من حوصله توضیح دادن ندارم

برو کامتای همشهری را بین همین کامنتا بخون تا جوابتو بگیری.

مفصل توضیح داده که درددل مردم شهرمونه.

reza kia می گوید:

من هم واسه همین گفتم شهردار خوب کار نکرد

رهگذر می گوید:

آقا رضا کیا سلام شهردار قبلی جناب آقای فیروزیان چکار کرد که آقای بالو نکردن؟؟؟؟؟؟؟؟
جوابش رو باسند بگو؟

دلسوز می گوید:

متاسفم برای همه که بجای رسیدگی به اصل موضوع سریعا عقده های زندگیتون سر شورا خالی میکنید

بابا … شورای ترافیک هیچ ربطی به شورای شهر نداره … ای خدا از دست این ملت آگاه

این اتفاق بوسیله شهردار و درست چندروز مانده به سال جدید رخ داده که فقط و فقط بخاطر زیبایی در ایام نوروز سال 93 بوده که مقرر شده بود بعد سال جمع آوری بشه اما…
ی عده شهروند به اصطلاح محترم خواستار ماندن این گلدانها شده و شهرداری و شورا آن زمان به شورای ترافیک نامه ای تحت عنوان بررسی موضوع داده بودند که اخیرا با حضور بازرسان شورای ترافیک دستور صادر شد که این نوع بلوار غیر قانونی بوده و در صورت اجرای بلوار باید طرحی استاندارد پیاده سازی شود.

حیف و میلی هم در بیت المال رخ نداده چرا که خیلی ساده همه گلدانها را میتوان در نقاط مختلف شهر جهت زیباسازی استفاده کرد.

حالا باز بگین شورا نمیفهمه … شورا فلان است و شورا … خواهشا به نمایندگان خودمان احترام بذاریمم و اگر واقعا دلواپس شهرمون هستیم بریم در شورا و تذکرخودمون رو اعلام کنیم .
صحیح نیست که در فضای یکطرفه مجازی اینقدر توهین و افترا به بدنه ی شورای شهر ببندیم.

reza kia می گوید:

اقای شورای شهر .
اتفاقا اشتباه از شماست که حرف بعضی از مردم که مثل اقای بالو فکر می کردن گوش کردید .
بعد شما می گید که به شورای شهر تذکر بدهیم ….کو گوش شنوا اگه دست مردم این شهر بود که وضعیت شهرداری ما این نمی شد .
حالا این دفعه که گذشت .
اما سعی کنید در انتخاب شهردار بعدی درست انتخاب کنید .
((ممنون از شورای شهر))

همشهری می گوید:

سلام

ظاهرا دوباره باید واسه آقا یا خانم دلسوز بعضی چیزارو توضیح بدم

آقا یا خانمی که فکر کنم منتصب به شورای شهر هم باشند

آقا یا خانم دلسوز ظاهرا شما متوجه برخی مسائل نشدید: ما هم می دانیم شورای ترافیک هیچ ربطی به شورای شهر نداره اما همه ارگان ها و نهادها در مواقع لزوم می توانند و یا (باید) با یکدیگر ارتباط برقرار کنند که این کاری بسیار بسیار عادی و معمولی می باشد.
ما هم می دانیم که این اتفاق بوسیله شهردار و درست چند روز مانده به سال جدید رخ داده است و فقط و فقط بخاطر زیبایی نوروز 93 بوده که مقرر شده بعدسال جمع آوری شود.

اما آقا یا خانم دلسوز دلسوز چرا مگر شهر ما جای آزمون و خطاست؟و مسئولین باید در آزمون و خطا بسرببرند؟
چرا شورای شهر و شورای ترافیک در همان زمان نتوانستند جلوی این حرکت را بگیرند آنان تاخت و تازشان بر شهرداری بسیار روشن و آشکار است؟
بله ما هم می دانیم حیف و میلی هم در بیت المال رخ نداده؟اما چرا بی گدار به آب می زنند؟

چرا هر کس برای خود کار می کند؟چرا همبستگی و همکاری در بین اعضای شورا و شهرداری وجود ندارد؟
خانم و یا آقای دلسوز که مطمئنا از اعضای شورای شهر هم هستید؟ اینجا نه به کسی افترا و تهمت وارد شده است و نه در فضای یکطرفه قضاوت شده است…

تا آنجا که بنده اطلاع دارم در متن خبر ذکر شده که رادکانا منتظر پاسخ اعضای شورا و شهردار هست: و اینکه به آنان اطلاع رسانی شده و در جریان این خبر قرار دارند. اما تا به امروز به خودشان اجازه پاسخ و ارائه جواب ندادند

دیگر نباید اقدامات این چنینی در شهر صورت گیرد.

مردم به نمایندگان خودشان احترام می گذارند اما شورا و شهرداری با رفتارشان به مردم احترام نمی گذارند.

ما مردم این شهر خواهان همکاری و دوستدار مسئولینمان هستیم.

لطفا بیشتر به اصل خبر دقت کنید و به حاشیه و جنجال نپردازید آقا و یا خانم دلسوز منتصب به شورا…

بدرود

معراج می گوید:

با سلام چون که شهردار ما خیلی قاطع بود و دست یه عده ای رو هم رو کرد بخاطر همین شد اقا بده > پس اون پولا بیت المال نبود> هی دم از بیت المال می زنین .این خانه از پی تا سقف خرابه.

reza kia می گوید:

اقای همشهری .
بنده قصد جسارت نداشتم .
من از عضای شورا هم نیستم یه ادم سادم ولی تا جایی که به من مربوط بشه دخالت می کنم.

reza kia می گوید:

آقایون اصلا درود بر همه شهردارا که هر کدومشون به اندازه لیاقت و توان و سوادشون کار کردن. بابا ما رو بگو که چرا اینقده بحث میکنیم. حالا مگه مشکل شهرمون گلدونه که همه ملت تمام وقتشونو گذاشتن واسه این کامنتای لامصب. برید یه خبر دیگه رو بخونید دیگه بابا. راستی فردا شب یادواره شهدای النگه. سردار عزیزمون سخنرانی دارن خواهشا هرکی میرسه بیاد تا بیعتمون و با امام و انقلاب و شهدا به ظهور برسونیم. شادی روح شهدا صلوات.

reza kia می گوید:

شهر ما شاعر اگر داشت، هوا بهتر بود. خار هم کمتر نبود از گل، بسا گل تر بود . شهر ما شاعر اگر داشت که کبوتر با کبوتر باز با باز نبود شعار پرواز. وای بر ما که تصور کردیم عشق ر باید کشت. از سیاهی تا سفیدی را سفر باید کنیم. چشمها را باید شست، جور دیگر باید دید.

رهگذر می گوید:

بابا این شورای هر یه فکری بحال آسفالتهای شهرمون بکنه که همش شده چاله و چوله مخصوصا خیابانی که بطرف ولاغوز میره

11100001 می گوید:

شهرداری یه چند سالی میشه که کلاً بی خیال آسفالت خیابون ها شده.

reza kia می گوید:

اون دوره احمد سردار زاده بود که به فکر مردم بود که هزینه برای خیابان های شهر کرد .
نه مثل اقای xبه دوش شهرداری گزاشت

شهروند می گوید:

با سلام
یادبگیریم چشم ها را بر واقیعت ها نبندیم حتی اگر مخالف کسی هستیم اگر واقع بین هستیم کار خوب را تایید کنیم
هر شهرداری که تا الان امده اگر هم کاری کرده اولان از چب مایه نگذاشته از پول مردم شهر بوده…حال اگر کسی کاری کرده دلیل نیست چون وظیفه یک شهردار تحول در شهر است…برج رادکان میدان شهرداری با چه هزینه ای ساخته شده است کسی میداند؟ از پول مردم شهر و دولت…اما در همان زمانه خیابانهای شهر آسفالت خوبی نداشته و ندارند..چرا؟
بنرهای مختلف در فصل بهار از اول خیابان جنل تا پارک جنگلی کردکوی نصب شده بود…با کدام پول؟ اما زباله و نخاله در رورخانه قاز محله پربود ….؟
کتابی درباره فعالیت شهرداری با همت دوستان شهرداری چاپ شده در چند صد ص ،پولش از کجا آمده بود؟
بیایم واقعیتها را ببینیم و انتقادی سالم و درست داشته باشیم حتی مخلف کسی باشیم تا شهری سالم و توسعه یافته داشته باشیم…اگر کمی به شهرکردکوی نگاه کنیم بداز انقلاب اسلامی نسبت به شهرهای ایران کمترین توسعه شهری داشته است چرا؟
بیشتر ما میدانیم اما فقط خواستیم خودمان را ببینیم و مطرح کنیم و اجازه ندادیم به کسی جای ما را بگیرید…اگر واقعا نگاه درست و منطقی داشته باشیم این اعضای شورای اسلامی شهر چند ساله در راس امور شهر هستند…چکار کردند؟
اگر تعصب ها را کنار بزاریم…شهر ایده آل خواهیم داشت….

reza kia می گوید:

منم حرفم اینه که تا حالا کسی تو این شهر درست کار نکرد .
هرکی اومد برای خودش ی نقشه ای سر هم کرد .
امام بعضی از قدیمیا اینجوری نبودن ی چیزی بارشون بود .
البته شورای شهر هم مقصر اصلی هست.

ارسال نظر