شهیدان رجایی و باهنر به عنوان یک تفکر در جامعه محسوب می شوند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 629 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:45 ب.ظ، جمعه، 8 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

شاعری خطاب به سردمداران کشورهای عربی و ساکتین جنگ سوریه: سردمداران کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و ساکتین جنگ سوریه بدانند، این جنگ روزی دامان آنها را هم خواهد گرفت و هم پیمانان، دوستان کشور سوریه در صورت حمله به سوریه ساکت نمی نشینند بلکه آنها هم جوابشان را خواهند داد.

IMG_0008به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت الاسلام موسی شاعری امام جمعه کردکوی در خطبه های نمازجمعه این هفته در ضمن گرامیداشت هفته دولت و گرامیداشت مقام شامخ شهیدان رجایی و باهنر گفت: بیش تر مردم کشور ما از همه اقشار جامعه شهیدان رجایی و باهنر را به خوبی می شناسند و با ویژگی های شخصیتی آنان آگاهی کامل دارند.

وی ادامه داد: ما در چنین روزی از دوران خودمان دو شخصیت نامدار مثل رجایی و باهنر داشتیم که خدمتگذاری و خدمت رسانی را به خوبی برای مردم معنا کردند و اگر ما در بین دولتمردان خود چنین افرادی را داشته باشیم در جهان موفق و سربلند خواهیم بود.

حجت الاسلام شاعری از شخصیت شهیدان رجایی و باهنر به عنوان یه تفکر در جمعه یاد و کرد و افزود: امروز امثال شهید رجایی و باهنر به عنوان یک تفکر، طرز فکر و ایده در جامعه ما مطرح هستند بلکه آنهایی که امروز در دولت حضور دارند باید طرز فکر و عقیده و ایده های خود را شبیه این دو شهید عزیز کنند.

وی در خصوص استفاده سلاح شیمیایی در سوریه گفت: مردم دنیا خوب می دانند که همه اینها بازی و حقه و کلاهبرداری است که دشمنان اسلام مأمور انجام آن هستند و مطمئناً آن ها می دانند که ارتش بشاراسد از سلاح شیمیایی استفاده نکرده است.

وی افزود: ارتش سوریه هیچ وقت دست به چنین اقدام ناجوان مردانه نمی زند.

امام جمعه کردکوی خاطرنشان کرد: تولید کننده و فروشنده سلاح های شیمیایی خود دشمنان سوریه و دیگر کشورهای اسلامی هستند و امروز بر علیه سوریه جناح می گیرند و می گویند سوریه از سلاح شیمیایی استفاده کرده است.

حجت الاسلام شاعری خطاب به سردمداران کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس گفت: سردمداران کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و ساکتین جنگ سوریه بدانند، این جنگ روزی دامان آنها را هم خواهد گرفت و هم پیمانان، دوستان کشور سوریه در صورت حمله به سوریه ساکت نمی نشینند بلکه آنها هم جوابشان را خواهند داد.

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=7481

ارسال نظر