شهیدان رجایی و باهنر در مدت کوتاه دولت خود توانستند فاتح قلب های اقشار مختلف مردم باشند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 609 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:16 ب.ظ، پنج شنبه، 7 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

جباری گفت: اراده دولت تدبیر و امید این است که قسمت دوم شعار سال را رقم بزند؛ پس تمامی قوا مخصوصا مردم باید یکی شوند تا بتوانیم حماسه اقتصادی را رغم بزنیم.

IMG_0041به گزارش خبرنگار رادکانا، جباری معاون توسعه مدیریت  و سرمایه انسانی استاندار گلستان در چهارمین جلسه شورای اداری فرمانداری کردکوی در روستای درودمحله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، در خصوص ویژگی های شخصیتی این عزیزان گفت: کلمه خدمت رسانی و خدمت گذاری اولین کلمه ایست که راجع به شهیدان رجایی و باهنر به ذهن ها خطور می کند.

وی در ادامه افزود: شهیدان رجایی و باهنر در مدت کوتاه دولت خود توانستند فاتح قلب های اقشار مختلف مردم جامعه باشند و خدمت رسانی را در معنای واقعی آن به اجرا درآورند.

جباری در ادامه با اشاره به شعار امسال مقام معظم رهبری گفت: ایران اسلامی هم در عرصه داخلی و هم در عرصه بین المللی به موفقیت های خوبی دست یافت.

وی افزود: قطعا در همه این عرصه ها ما پیروز میدان خواهیم بود. همانطور که مردم ایران پیروز میدان حماسه بزرگ سیاسی بودند در آینده با حضور دولت تدبیر و امید و با گوش دادن به فرامین مقام معظم رهبری پیروز میدان حماسه اقتصادی خواهند بود.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه های انسانی استاندار گلستان با عنوان این مطلب که چه عاملی باعث شد که ما بتوانیم حماسه سیاسی را در فضای تعامل در کشورمان به بهترین شکل به منصه ظهور برسانیم گفت: اولین موضوعی که به ذهن همه ما خطور می کند این است که حماسه سیاسی در فضای آرامش، امنیت و دوستی اتفاق افتاد.

وی در ادامه با بیان سخنانی از مقام شامخ شهیدان مخصوصا شهیدان رجایی و باهنر ویژگی های آنان را اینگونه ابراز داشت: شهدا خطبه نهج البلاغه را تفسیر کردند و راه ولایت و شهادت را به خوبی پیدا کردند.

جباری اراده دولت تدبیر و امید را در تخقق حماسه اقتصادی دانست و افزود: اراده دولت تدبیر و امید این است که قسمت دوم شعار سال را رقم بزند؛ پس تمامی قوا مخصوصا مردم باید یکی شوند تا بتوانیم حماسه اقتصادی را رغم بزنیم.

وی جهت گیری دولت یازدهم را حرکت به سوی تعال و تحقق حماسه اقتصادی دانست و اظهار داشت: جهت گیری دولت یازدهم حرکت به سوی تعامل و تحقق حماسه اقتصادی است. خواسته مقام معظم رهبری اجرای حماسه اقتصادی از سوی دولت و مردم است.

جباری در فراز دیگری از سخنان خود خطاب به شوراها و دهیاران حاضر در چهارمین جلسه شورای اداری فرماندار کردکوی در روستای درود محله گفت: نگاه ما، اراده ما، مسیرما و عمل ما باید مشروط و منوط به نگاه، اراده، مسیر و عمل خداوند متعال باشد.

وی افزود: با سیرت و درون و وجدانمان عهد ببندیم چهارسال خدمتی را که پیش رو داریم به نحو احسن و با یاد خدا کار کنیم و در همه زمینه ها بیاد خدا باشیم.

چ

ارسال نظر