شهیدان رجایی و باهنر نماد دولت خدمتگذار می باشند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 543 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:37 ب.ظ، پنج شنبه، 7 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

روستای درودمحله انتخاب شد تا اعضای استانداری، مسئولین شهری، شوراها و دهیاران به این باور برسند که نظام و انقلاب اسلامی به همه جای کشور، استان و شهرستان تعلق دارد.

IMG_0036
به گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی در چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استاندار گلستان، مسئولین شهرستان و اعضای شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران در روستای درودمحله برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر گفت: شهیدان رجایی و باهنر مصداق، شاخصه و معیار ارزیابی دولت مردان در ایران اسلامی هستند.

وی افزود: دولتمردان ما باید ادامه دهنده راه این دو شهید بزرگوار باشند و تمامی ویژگی های شخصیتی آنها را سرلوحه کار خود قرار دهند.

الیاسی با اشاره به الگوی ارائه شده از سوی امام خمینی (ره) در امر حاکمیت اسلامی گفت: بر اساس همان الگویی که امام خمینی (ره) در حاکمیت اسلامی ارائه کردند مردم با دولتهای زیادی روبرو شدند.

وی در ادامه افزود: آنچه که در جمهوری اسلامی ایران اصل می باشد؛ خود اسلام، نظام جمهوری اسلامی و حاکمیت دینی است و باید در موفقیت و شکوفایی این قضیه که از وصایای امام خمینی (ره) به نقش ولایت فقیه اشاره کرد که مهم ترین و کامل ترین رهبری در جهان است و باید به نقش و جایگاه مقام معظم رهبری در آرامش و معنویت در کشور که ثبات بخشیدند اشاره نمود.

الیاسی ادامه داد: نمونه دیگری از مدیریت که با همکاری مردم به سرانجام خوبی رسید، برگزاری خوب و گسترده انتخابات 24 خرداد ماه 92 بود که باعث سرشکستگی دشمنان ایران اسلامی شد.

فرماندار کردکوی اظهار داشت: هفته دولت فرصتی است تا اقدامات و زحمات دولتها را برای مردم بازگو کنیم.

وی افزود: اگر امروز قرار است از خدمات نظام بگوئیم باید از خدمات دولت بگوئیم البته بدون توجه به نام و نشان باشد.

الیاسی در خصوص انتخاب روستای درودمحله به عنوان اجرای طرح هادی روستای گفت: روستای درودمحله انتخاب شد تا اعضای استانداری، مسئولین شهری، شوراها و دهیاران به این باور برسند که نظام به همه جای کشور، استان و شهرستان تعلق دارد.

وی افزود: سعی شد همه مردم شهرستان با رعایت عدالت از نعمات نظام و دولت برخوردار و بهره مند شوند.

الیاسی با عنوان اینکه هفته دولت فرصتی است برای ارائه عملکرد و گزارش کار نظام، خاطرنشان کرد: در گرامیداشت شخصیت شهیدان رجایی و باهنر در هفته دولت باید تلاش فراوان و مضاعفی صورت گیرد تا جوانان ما با این دو شخصیت ماندگار و همیشه سرافراز که الگوی دولتمردان ما می باشند بیشتر آشنا شوند.

وی در قسمت دیگری از سخنان خود الهی بودن، خدایی بودن، برای مردم بودن و کم  هزینه بودن را راز ماندگاری شهیدان رجایی و باهنر دانست و اظهار داشت: این دو شهید با رعایت این موازین توانستند در دل تمامی مردم و در هر زمان ماندگار بمانند.

در این جلسه که در روستای درودمحله شهرستان کردکوی برگزار شد شوراهای اسلامی و دهیاران حضور داشتند.

لازم بذکر است صبح روز گذشته قبل از برگزاری جلسه شورای اسلامی طرح بهسازی هادی روستای درودمحله با حضور جباری معاون توسعه و مدیریت سرمایه های انسانی استاندار گلستان، فرماندار کردکوی، مسئولین شهرستان و مردم عزیز و شریف روستای درودمحله افتتاح و به بهره برداری رسید.

همزمان با افتتاح و بهره برداری طرح هادی روستای یک دستگاه ساختمان مسکونی که به همت کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کردکوی و خانواده زیر نظر طرح ایتام ساخته شده بود به بهره برداری رسید.

ارسال نظر