شهید بهشتی آینه تمام نمای امام خمینی (ره) بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 350 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:45 ب.ظ، یکشنبه، 8 تیر، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام عظیمی گفت: زمانی که عده ای از لیبرال ها با اصل ولایت فقیه مخالفت می کردند شهید بهشتی با درایت، بصیرت و بینش سیاسی که داشت در مقابل این مخالفت ها ایستاد و اصل ولایت فقیه را به کرسی نشاند و مهر تأییدی به اصل ولایت فقیه زد.

IMG_0003به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت الاسلام عظیمی مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان کردکوی در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در مسجد جامع کردکوی دهه اول انقلاب را پرحادثه ترین و پرچالش ترین عرصه انقلاب دانست و گفت: در این دهه واقعه ای همچون 7 تیر اتفاق می افتد که در یک روز 72 نفر از نمایندگان، وزرا، مسئولین و کابینه دولت را اینگونه به شهادت می رسانند.

وی ادامه داد: در انقلاب اسلامی ایران یک مهندسی صورت گرفته که می توان گفت مهندسی الهی است که بدور از دست بشر در این سرزمین ولایت تحقق یافته است.

حجت الاسلام عظیمی افزود: شخصیت های بزرگی همچون شهید بهشتی برای زمانی حساس همچون شکل گیری انقلاب اسلامی تربیت شده اند که در نقش موثری در پیشبرد اهداف انقلاب و آرمان های امام خمینی (ره) دارند.

وی شهید بهشتی را شاگرد امام خمینی (ره) خواند و اظهار داشت: شهید بهشتی در مکتب امام (ره) خوب شاگردی کرد بود و باید استعدادهای ایشان با نفس قدسی امام (ه) خوب عجین شده بود.

مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان کردکوی در خصوص ویژگی های شخصیتی شهید بهشتی گفت:  شهید بهشتی هم عارف بود و هم مرد مبارز بود، هم مهربان بود و هم قاطع بود، هم متواضع بود و هم باصلابت بود.

IMG_0003

وی افزود: شهید بهشتی در عرصه مبارزه و جهاد حضور موثر داشت، در زمان طاغوت با طاغوتیان مبارزه می کرد و پس از انقلاب در عرصه های مدیریتی و زمان هایی که انقلاب نیاز به دفاع داشت در مقابل انحرافات مردانه ایستاد و مبارزه کرد.

حجت الاسلام عظیمی خاطرنشان کرد: زمانی که عده ای از لیبرال ها با اصل ولایت فقیه مخالفت می کردند شهید بهشتی با درایت، بصیرت و بینش سیاسی که داشت در مقابل این مخالفت ها ایستاد و اصل ولایت فقیه را به کرسی نشاند و مهر تأییدی به اصل ولایت فقیه زد.

وی در خاتمه ابراز داشت: انقلاب اسلامی کاملا در نقطه مقابل آمریکا قرار دارد. منافع کشور ما در تضاد کامل با منافع سلطه جویانه استکبار جهانی (آمریکا) و غرب است لذا به عینه مشاهده می کنیم که مقام معظم رهبری در این خصوص کاملا روشنگری کردند و بصیرت دادند و هدایت کردند.

ارسال نظر