شهید بهشتی فردی ولایت مدار بود که هیچگاه از مسیر انقلاب و آرمان های امام منحرف نشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 347 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:44 ق.ظ، دوشنبه، 8 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام شاعری: شهید بهشتی از جمله کسانی بود که از گنجانده شدن اصل ولایت فقیه در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران دفاع می کرد و در این امر ثابت قدم بود.

IMG_13641به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حجت الاسلام موسی شاعری، از شهید بهشتی بعنوان فردی تاثیرگذار، با بصیرت و ستون محکم انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: شهید بهشتی فردی ولایت مدار بود که هیچگاه از مسیر انقلاب و آرمان های امام منحرف نشد.
امام جمعه کردکوی در ادامه با اشاره به نقش اثرگذار شهید بهشتی در تاریخ انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهید بهشتی با دید انقلابی، ولایی و پایبندی به اصول، در راه رسیدن به هدف با عزم جدی و البته استوار حرکت می کرد و همین امر سبب شد دشمنان ظلم و ستم فراوان به این فرد ارزشی روا دارند.
وی با تاکید بر اینکه مردم می‌توانند با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا از ارزش‌ها و فضائل این عزیزان بهره ببرند، تجلیل و بزرگداشت فداکاری‌ها و ایثار این شهید مظلوم را وظیفه همه ملت ایران دانست و خاطرنشان کرد: عزت، استقلال، اقتدار، پیشرفت، امنیت و سربلندی ایران اسلامی مرهون خون شهیدان و پاسداری از آرمان شهدا بهترین سلاح مقابله با دشمنان است.
شاعری با بیان اینکه، شهید بهشتی، در امر ولایت مدافع و پشتیبان سرسخت امام راحل و بازوی ولایت محسوب می شد، تأکید کرد: شهید بهشتی از جمله کسانی بود که از گنجانده شدن اصل ولایت فقیه در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران دفاع می کرد و در این امر ثابت قدم بود.
امام جمعه کردکوی در خاتمه شهید بهشتی را الگوی مناسب برای اقشار مختلف جامعه بالأخص برای مسؤولان کشور برشمرد و افزود: باید شخصیت شهید بهشتی (ره) و خدمات او برای مردم و جوانان کشور معرفی شود تا در جریان مسائل و تحولات مختلف انقلاب اسلامی قرار گیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر