شوراهای اسلامی تبلور یک مردم سالاری دینی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 128 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:50 ق.ظ، جمعه، 8 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

شورا نتیجه یک خرد جمعی است تا با بهره مندی از آن برای آبادانی و رشد و توسعه گامی برداشته شود.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ نهم اردیبهشت ماه روز شوراها، فرصت مغتنمی است تا به ارزش وجودی این نهاد مقدس مردمی پرداخته شود.

نهادی که تبلور یک مردم سالاری دینی است و چون برخواسته از متن مردم است و مردم در انتخاب آن سهیم و مشارکت داشتند اثرگذاری آن در ارائه خدمات مشهودتر خواهد بود.

شورا نتیجه یک خرد جمعی است تا با بهره مندی از آن برای آبادانی و رشد و توسعه گامی برداشته شود.

اولین معنای کلامی از شورا خرد جمعی و با مشارکت در یک امر مهم برای ارائه خدمات ماندگار خواهد بود. یعنی مدیریت خود برخود و تصمیم سازی و تصمیم گیری برای محیط پیرامون خود.

حال که این فرصت مغتنم حاصل شده است تا در ارزش و کرامت این نهاد اثرگذار مردمی، حضوری و مشارکتی دیگر از مدیریت جهادی سخنی به میان آید بهترین بهانه و فرصت است برای قدردانی از تلاشهای شبانه روزی، بی مدعا و ادعا و مردمی اعضای محترم شورای اسلامی را ارج بنهیم.

شورای اسلامی روستای بالاجاده نیز در این مسیر بعد از انقلاب اسلامی منشا بسیاری از اثرات و خدمتگزاریهای عمومی به مردم بوده است و معنای واقعی مدیریت جهادی مقام معظم رهبری در سال جاری را از گذشته در پیش رو داشته اند و همه موهبتها و نعمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به واسطه تلاشهای اعضای محترم شورا از گذشته تاکنون به روستا رسیده است اعم از جاده آسفالته، ساخت مدارس در مقاطع مختلف، حمام بهداشتی، آب آشامیدنی سالم و بهداشتی، لوله کشی روستا، خانه بهداشت، جنگلبانی ، محیز بانه، پلهای ارتباطی، جاده های روستایی، کشاورزی، سدهای خاکی، آّب بندیها و … دهها خدمات دیگر به مردم مرهون تلاشهای همه این عزیزان بوده است.

به یمن این روز « بزرگداشت روز شوراها» فعالیتها، خدمات و تلاشهای جهادگرانه همه اعضای محترم شورای اسلامی در دوره های مختلف را راج می نهیم و مراتب تقدیر و تشکر از آن عزیزان داریم.

لیکن در این موقعیت حساس خدمتگزار در شورای اسلامی که بهترین سنگر مردمی برای خدمتگزاری به حساب و شماره می آید.

فرصت خوبی است تا با سیاستگذاری و تصمیم گیریهای مفید و مناسب و متناسب با زمان راه های ترقی، رشد و تعالی همه جانبه روستا را فراهم آورده شود.

اگر چه نگاه خدمات این عزیزان در همین اندک زمان برای اهالی بسیار چشمگیر بوده است و شایسته بهترین سپاسگذاریها و تقدیرهاست و ادامه این مسیر نیز فقط با مشارکت و حمایتهای مردمی مسیور خواهد بود که اهالی شریف بالاجاده در این عرصه پیشگامند.

برحسب رسالت رسانه ای خود افتخار داریم تا ضمن گرامیداشت و بزرگواری این روز بزرگ (شوراها) از خدمات ارزشمند همه اعضای محترم شورای اسلامی بالاجاده در همه ادوار بالاخص در دوره چهارم که منشاء اثر و خدمات ماندگار به اهالی بوده و می باشند را ارج بنهیم و برای همه آنها آرزوی توفیق روزافزون نماییم.

دست مریزاد و خدا قوت دهد به شما مدیران جهادی رشد و توسعه و سازندگی و آبادانی دیار عزیزمان بالاجاده بزرگ.

انتهای پیام/

ارسال نظر