شورای شهر کردکوی همچنان در انتخاب شهردار دست و پا می زند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,156 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:03 ب.ظ، شنبه، 11 بهمن، سال 1393 نظرات ۱۹ نظر

شب گذشته یکی دیگر از جلسات صحن علی شورای اسلامی شهر کردکوی در محل شورای شهر برگزار شد که باز هم به انتخاب شهردار منتهی نشد.

IMAGE634936695301377359به گزارش خبرنگار رادکانا، اعضای شورای اسلامی شهر کردکوی در یکی دیگر از جلسات صحن علنی شورای شهر گرد هم آمدند تا به موضوع انتخاب شهردار بپردازند.

تمامی هفت عضو شورای شهر که در جلسه شب گذشته شورا حضور داشتند باز هم موفق به انتخاب یک سکاندار خبره، متخصص و کاردان برای شهرداری کردکوی نشدند و تا به امروز در انتخاب یک شهردار کارآمد دست و پا می زنند.

هر هفت عضو شورا در این جلسه تصمیم گرفتند مانند سابق در جلسه روز یکشنبه هفته آینده گزینه های جدیدی را جهت ناتخاب شهردار به شورا ارائه دهند.

از این رو انتخاب شهردار کردکوی به مرحله جدیدی وارد می شود که بسیار حساس است.

مرحله ای که تمامی گزینه های پیشنهادی سابق حذف شده و اعضای شورا موظف به معرفی گزینه های جدید هستند.

حال با حذف گزینه های مطروحه قبلی باید دید اعضای شورای شهر کردکوی بدنبال معرفی چه گزینه هایی خواهند بود.

شنیده ها حکایت از آن دارد که برخی افراد بومی شهر در پی رایزنی هستند تا آنان یکی از گزینه های پیشنهادی اعضای شورا باشند.

افرادی که دارای سابقه مدیریتی و برخی از آنان از بازنشسته های شهرداری کردکوی می باشند.

آیا در این مرحله که بسیار حساس تر از قبل است اعضای شورا بر انتخاب شهردار بومی تمرکز می کنند؟

آیا شاهد تصاحب کرسی شهرداری توسط گزینه های غیربومی خواهیم بود؟

آیا شهرداری کردکوی تحولی نوین را تجربه خواهد کرد؟

براستی چرا اعضای شورای شهر تا به امروز موفق به انتخاب شهردار نشدند؟

آیا همانند گذشته شاهد انصراف گزینه های پیشنهادی شورا خواهیم بود؟

همانند گذشته همچنان منتظر انتخاب شهردار خواهیم ماند تا ببینیم چه کسی در این ماراتون سخت و طاقت فرسا پیروز میدان خواهد بود.

از اعضای محترم شورای شهر خواستاریم کمی بیشتر همت گمارند تا شهرداری لایق، متخصص و دارای سابقه مدیریتی بالا انتخاب شود.

 

انتهای پیام/

دوستان می گوید:

سلام
این ماراتن سخت و طاقت فرسا نیست بلکه نتیجه … اعضای شورای شهر می باشد

بهنام می گوید:

این قصه سر دراز دارد.هههههههههه

هم محلی می گوید:

وای خدا یعنی هنوزم نتونستن یه شهردار واسه شهر به این کوچیکی انتخاب کنن؟

اگر تا رئیس جمهور انتخاب می کردن موفق می شدن

سارا می گوید:

آخه چرا هنوزم نتونستن انتخاب کنن؟

پس کی مشخص میشه؟هفته بعدم میگن نمیدونم به توافق نرسیدیمو و هزارتا چیز دیگه

ی دوست واقعی مردم می گوید:

جناب اقای لیاقتی
چرا نظراتی که برخلاف اقای بسطامی می باشد و پشت پرده مظلوم نمایی ها و باج گیری های وی برای انتخاب شهردار و ریاست شورا است را بیان نمیکنی.
نکند شما هم…………

کم گوی وگزیده گوی می گوید:

اقای بسطامی سکوت برظلم ظالم عین ظلم به مظلوم هستش شما بعنوان نماینده مردم وظایفی به عهده داریدباپاک کردن سوال یا زیر سوال بردن دیگران نمیشه مشکلی را حل کردباید کمی دلسوز باشیدوبه دنبال حل مشکلات شهریعنی بیکاری جوانان.آب ونان بی کیفیت شهرتخریب جنگل و……… باشیدبجای………….

کاردملی می گوید:

آقای لیاقتی دوست صمیمی بسطامی همه ی نظرات رو بزار فکر میکنی ایشون از آقای تمسکنی پول نگرفتند که ایشون رو شهردار بکنن و نتونستن

ی دوست واقعی مردم می گوید:

باسلام خدمت همشهریان عزیز
همواره می گویند آدمی که خوابیده میشه بیدار کرد اما ادمی که خودشو به خواب زده را نه….
جناب آقای علی اکبر بسطامی احیانا شما مردم کردکوی را جیگر که فرض نکردین.یا گمان می کنید کسی از زد و بند های شما خبر ندارد.در زمان انتخاب اولیه بالو دقیقه نود چطور تغییر موضع دادی و داخل همون جلسه از بیرون تقاضای کاری که می خواستین از طریق واسطه به اطلاع دوستان رساندید.پیام ارسالی شما موجود است در گوشی جناب آقای ( … ) .در دوبار آخر استیضاح شهردار اسبق باز دقیقه نود چطور تغییر موضع دادین در صورتی که طرح استیضاع از طرف خود شما بود و آقای زنگی به حرف شما وارد قصه شد که متاسفانه ذات شمارو نشناخته بود.تغییر ناگهانی؛ 2میلیونی هاااا و قول هم زمان به 2گروه جالب نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برادر من شما که الان خود را فردین زمانه می دانید و سینه چاک مردم و اینه بخاطر انها خواب و خوراک ندارید در انتخاب شهردار جدید همزمان با چند گروه جناه قول شهردار شدن دادین به شرط انتخاب شما به عنوان ریاست شورای شهر….نگذارید بیشتر از این موضاعات باز شود وگرنه مردم میفهمنند که حالا برای شهردار شدن خود چه چیزهایی از مردم معامله میکنیددد
هرچند مردم عزیز کردکوی بسیار باهوشتر از امثال شما هستند اما حجب و حیا به انها اجازه خیلی کازها نمیدهد…………..
آقای لیاقتی خواهشند نظر را بگذارید تا بیشتر از این متهم به خیلی چیزا نشوید

noor می گوید:

سلام بر جناب ی دوست واقعی مردم:

ببینید برادر و یا خواهر من شما که خود را پشت اسمی مجازی پنهان کرده اید و قصد تخریب و به حاشیه راندن دارید از این پس در خبرهایی که مربوط به شهرداری و شورای شهر است دیگر اسمی در کامنتهای منتشر شده از سوی شما دوستان منتشر نخواهد شد و بجای اسامی افراد نقطه چیز قرار خواهیم داد.

پیشاپیش از حسن نظر شما بسیار بسیار سپاسگزاریم.

دوستان می گوید:

من با نظر ی دوست واقعی موافقم

اعضای شورای شهر فکر نکنند مردم کردکوی نمی دانند بلکه همشهریان شریف شما از تمامی کارهای شما باخبرند….. چرا بالغ بر35000 نفر شهروند رو بازیچه خود کردید و به دنبال منفعت طلبی خود میگردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتی علت به نتیجه نرسید انتخاب شهردارم شاید این باشه که کسی نتونسته خواسته های آقایون رو تحمل کمنه ؟؟؟؟
آقای بسطامی شما که تومنبر روضه خیلی خوب نصیحت می کنی و روضه یتیم میخونید و میگید حق یتیم امام حسین رو کوفی ها خوردن ؟؟؟ پس بیایید یتیم نوازی کنید
” رسمه به والله توماها یتیم رو نازش می کنن اگر که بی تابی کنه براش عروسک می خرن “””
آیا یتیم تو این شهر نیست ؟؟؟؟ آیا یتیمی که نیست که تو این شهر حقی داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟
چرا از فرصتی که از سوی همین مردم به شما ها داده شده سوء استفاده رو می کنید؟؟؟؟؟؟
بدانید خدا از حق خود میگذره اما از حق بیت المال و حق بندگانش نمی گذره

شاید امروز کسی نباشه شمارا بازخواست کنه اما فردایی هم هست و روز قیامت واقعیت داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدا عاقبت مارا ختم به خیر کنه

علی اکبربسطامی می گوید:

عرض سلام خدمت شما دوستان مجازی دلسوز نما…
آقای ق.ر که با اسمهای مختلف میاید و کامنت میذارید چرا دقیقا بعد از اعلام موضع من نسبت به قهوه خانه و شرکت تعاونی حالتون بد شده و در و دیوار رو لگد میزنی؟؟؟
من از آقای تمسکنی پول گرفتم ، صدای ضبط شده معاملات منو دارید و یا هر نکته ای که این روزها برای دفاع از دوستانتان به زبان میاورید را رو کنید.
از آقای لیاقتی بزرگوار هم میخواهم طبق قانون اینهایی که خیلی راحت تهمت میزنند را شناسایی و به قانون معرفی کنند تا دیگر زبان به دروغ و تهمت باز نکنند .
اگر بنده ریالی از کسی برای رای دادن یا ندان گرفته ام همه ی آن پول خرج درد بی درمانم بشود و اگرهم نه هر کسی که تهمت زده است دچار دردی بی درمان بشود که بزرگی و عظمت خدا نشان داده شود.
صحبت از دو میلیون میکنید/؟ پس به نظر شما مدیر اجرایی یک همایش به نام روز کردکوی باید از جیبش برای شما خرج کند یا طبق قانون و مصوبه شورا شهرداری باید تنخواه بدهد؟؟؟
ذره ای مطالعه کنید و تحقیق و تفحص انجام بدید. برید از همون خانم ترک که بنظر شما ایده آل شورا و شهرداری هست بپرسید.
جالبه تا دیروز که ایشان کاندیدای شهرداری بود مشکلی نبود حالا که دیگران از من خواستند که کاندیدای شهرداری بشوم شما خیلی نگرانید؟؟؟؟
آقای به اصطلاح دوست واقعی مردم که با دروغات داری جو میدی و من قطعا آی پی شمارو بررسی و ازتون شکایت خواهم کرد، شما ابتدا به اصل ذات خودتون رسیدگی کنید و بعد ذات بنده رو مورد سوال ببرید. این بی حرمتی شما دور از شرف و انسانیت هست که قطعا رسیدگی خواهد شد.

علی اکبربسطامی می گوید:

یادتون نره که بنده با اسم واقعی خودم اومدم و برای تک تک دوستان ارزش قائل شدم و ادب حکم میکنه مرد و زن به رسم آزادی کلام و صراحت لهجه با اسم واقعی خودشون بیانو خود را زیر اسم و رسمی مجازی پنهان نکنند. البته این قانون برای آنهایی ست که مفهوم ادب را میشناسند.
بجای اینکه یقه من رو بگیرید و اراجیف دروغ را تحویل من بدید بروید و به آنهایی که جسارت پاسخگویی را ندارند ، حرفهای دلتان را بزنید.

کردکویی می گوید:

گاهی وقتها انسان یه چیزهایی رو نداشته باشه بهتر از اینه که داشته باشه…..
شهر ما بدون شهردار آرومتر و بی حاشیه تره ……
تو رو خدا با انتخاب نادرستتون حال همشهریهای عزیزتون رو نگیرید؟؟؟
اعضای محترم شورای شهر خواهش می کنم خواهش!!!!!!!

دادا می گوید:

باسلام خدمت دوست عزیزم اقای لیاقی اززحمات شما وهمه دوستان تقدیر وتشکر میکنیم موفق باشید

دوستان می گوید:

دوستان می گوید:
13ام بهمن 1393 در 9:34 ق.ظ
سلام … درحال حاضر بهترین گزینه پیشنهادی آقای فیروزیان می باشد .. به خداوندی خدا من هیچگونه ارتباط دوستانه و خویشاوندی با ایشان ندارم … ولی از آنجایی که ایشان مسلط به بحث مالی شهرداریها و نحوه کسب درآمد و دلسوز کارمندان و کارگران شهرداری می باشد بهترین گزینه خود ایشان است تا هم به اختلافات و این حاشیه ها پایان دهد و هم اینکه دگر شهرداری وارد چالش نشود……
خواهشا آقایونی که هیچگونه سابقه مدیریت و هیچگونه شناختی درخصوص قانون شهرداریها ندارند با احترام به مردم کردکوی کنار بنشینند…
شهردار شدن فقط گرفتن یه پست و مشهور شدن نیست بلکه مستقیما با معیشت 400 نفر پرسنل و کارگران شهرداری سرکار دارید و از طرفی هم با مسایل شهری و عمرانی و مشکلات زیست محیطی شهروندان عزیز که اگر خدای ناکرده قصوری چه خواسته و چه ناخواسته رخ دهد خیلی ها دچار استرس و مشکل خواهند شد…
بیایید و واقعا واقعا خدا را درنظر بگیرید و کسی را انتخاب کنید که اینکاره باشد نه اینکه تنها اولویت شما این باشد که شهردار با اعضای شورای شهر لابی برپا کند و بله قربان گوی خواسته های شخصی باشد…
باید به شهردار میدان داد و او را ازاسترس و فشار دور کرد و از او هرچند ماه گزارش عملکرد خواست و اگر ایرادی به کارش بود دست اورا بگیرید و کمک کنید نه اینکه ریشه اورا بزنید.

حامد می گوید:

واقعا برای خودم متاسفم که آدم هایی مثل … عضو شورا هستند… با مقداری … تیشه به ریشه این شهر زدند….

رسول می گوید:

… ت ر خدا بکش کنر……… کاندید شهردار بوی!!!!!! خدا به مردم رحم هکانه…….خدا به داد برسه…. شهر در خراب وونه!!!!!!!

قدیر رضایی می گوید:

(دهه فجر بر فجر آفرینان ایران اسلامی علی الخصوص مردم کردکوی مبارک باد) با سلام به مسئول پایگاه تحلیلی رادکانااز بابت سایت خوبشان:با سلام خدمت جناب آقای بسطامی دوست و برادر بزرگوارم اگرمنظورتان از (ق ر ) منم همانطور که شما بهتر از من احکام و قرآن رو می دانید زنا بد ترین چیز تو اسلام و مسلمانی هست یک روزی خدا ناکرده انسان دست به چنین کاری بزنه با توبه بخشیده می شه اما تهمت زدن و غیبت کردن بخشیده نمی شه من اصلآ به کس تهمت نزدم من با اسم واقعی خودم آمدم نه مجازی اگر با اسمهای مختلف آمدند هیچ کدام از اون کامنتهایی که من نوشتم نه بر علیه شما نه بر علیه کسی دیگه بودتازه به من چه ربطی داره گورپدر قهوه خانه و شرکت تعاونی مگر پدر مادرم قهوه چی بودند که بخوام قهو ه خانه داری کنم در خصوص بدهی یکساله اجاره شرکت به شهرداری باید بگم خودم هم ازپرسنل شهرداری هم اعضاء شرکت تعاونی هستم از قدیم گفتند برای علی میگی برای عمر هم بگو اگر شرکت یک سال به شهرداری بدهکاره در عوض شرکت بالای صد میلیون در آن مجموعه هزینه کرددرضمن اصلآنمیدونم تمسکنی کی هست مرد یا زن ما راچه به سیاست تازه کی گفت خانم ترک ایده ال هست یا نیست به نظر ما پرسنل شهرداری جایگاه همه شما 7 نفر از اعضاء بزرگوار شورا به یک اندازه هست ای بابا آقای بسطامی خودم اینقدر گرفتاری و مشکلات دارم که مشکلات شهرداری و شورا و شرکت قهو ه خانه جای خود اگر مشکلاتم را برات تعریف کنم به حال وروزم گریه می کنید خاطر جمع هرکی به اعمال خودش شما رو می زارند تو قبر خودتان منو می زارند تو قبر خودم ما رو چه به سیاست. درپایان برای شما و خانواده تان آرزوی سربلندی و موافقت می کنم امیدوارم به هر آنچه که آرزو دارید دست یابید.به امیدسربلندی ایران اسلامی علی الخصوص مردم خوب و فهیم کردکوی که فجر آفرینان واقعی انقلاب هستند.

دوستان می گوید:

برادران ارجمند شورا
اگر نمی توانید ، نترسید .. یاعلی گفته و کنار بروید.. دوستانی در صف علی البدل شورا قرارگرفته اند که هم از نظر مدیریتی و هم تجرذبه و هم بزرگ اندیشی قوی تر عمل کرده و رزومه و کارنامه خیلی بهتری از برخی از شما دارند..
اگر آرزویتان پیشرفت شهر و رفع معضلات و مشکلات کردکوی عزیزاست ، کنار بنشینید و در این مدت باقی مانده کرسی شورا را به بهتر از خودتان بسپارید/
هر آدمی خودش از استعداد و توانایی اش مطلع و باخبراست.. خدایی هر یک از شما خودتان می دانید تا چقدر قدرت و استعداد دارید ؟؟؟
این مردم کردکوی خیلی عزیز و بزرگوارند که تا کنون تحملتان کردند …
بیاید اول خدا و بعد به خاطر مردم فهیم کردکوی کنار بنشینید.
خدا به خیر کند///

ارسال نظر