شورای شهر گرگان از ساخت پارک موزه دفاع مقدس حمایت مالی می کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 605 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:00 ب.ظ، پنج شنبه، 11 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

رئیس شورای شهر گرگان با اعلام اینکه حفظ ارزشها برای مردمان ما اهمیت زیادی دارد ، عنوان کرد : شورای شهر گرگان طی جلساتی قطعا از روند ساخت پارک موزه دفاع مقدس استان گلستان در ناهارخوران حمایت مالی خواهد کرد .

thumb271-0334c568b1c5d4b036f02418dfed86dcبه گزارش خبرنگار رادکانا، ناصر گرزین رئیس شورای شهر گرگان ظهر امروز در گفتگوی صمیمانه با خبرنگاران در جواب این سوال که : شهرداری و شوراهای اسلامی مراکز استانهای کشور تا به حال حمایتهای میلیاردی از ساخت پارک موزه های دفاع مقدس استان خود داشته اند اما در گرگان با توجه به بودجه 132 میلیاردی شهرداری در سال جاری و بوجه هنگفت سازمان فرهنگی ورزشی که صرف کارهای سطحی و کم بازده می شود ، هنوز یک ریال به این امر اختصاص داده نشده است گفت : در بحث ارزشهای دفاع مقدس وظیفه همه مردم و مسئولین حفاظت و حراست از آن است . پارک موزه متعلق به همه شهروندان است و شورا به عنوان نماینده مردم از آن دفاع و حمایت می کند .

گرزین افزود : قطع یقین در جلساتی که در آینده نزدیک با اعضای شورای شهر گرگان خواهیم داشت در مورد حمایت مالی از ساخت پارک موزه به نتایج خوبی خواهیم رسید .

shora01

پنجم اذر امسال با محوریت بنیاد شهید است

رئیس شورای شهر گرگان با بیان اینکه می خواهیم از کارهای موازی جلوگیری کنیم ، تصریح کرد : سالهای قبل مراسم گرامیداشت شهدای 5 اذر را هر نهادی جداگانه با روش خودش برگزار می کرد اما امسال می خواهیم مراسم این روز با محوریت بنیاد شهید برگزار شده و شورا و شهرداری به عنوان همکاری کننده و ناظر حضور داشته باشد .

گرزین گفت : در این مورد با آقای جهانی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان جلساتی برگزار شده که رضایت بخش بوده و امسال ان شاء الله برنامه های خوبی خواهیم داشت .

 

محسن بای می گوید:

http://basijramian.blogfa.com/post-97.aspx
با سلام به روایتی از شهید قوم ترکمن صحرا آپم منتظر حضورتون هستم

ارسال نظر