شورای هماهنگی روابط عمومی های استان گلستان بیانیه صادر کرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 593 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:34 ب.ظ، یکشنبه، 8 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

شورای هماهنگی روابط عمومی های استان گلستان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت ایام هفته وحدت ، دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن اعلام کرد: ترویج آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی، تبیین برکات و دستاوردهای آن، تحکیم ارکان انقلاب اسلامی از جمله تحکیم جایگاه ولایت فقیه در جامعه و تبیین پیشرفت ها و کارآمدی نظام در بخش های مختلف از جمله اصول و معیارهایی است که برای برنامه های این دهه در نظر گرفته شده است.

750748_188
متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
نصر من الله و فتح قریب و بشر المومنین
در حالی که وارد سی و چهارمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می شویم که وعده های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) یکی پس از دیگری محقق شده و می شود و طلیعه پیروزی نهایی مکتب امام خمینی علیه الرحمه در جهان روز به روز بیشتر نمایان می گردد.
شورای هماهنگی روابط عمومی های استان گلستان ، فرا رسیدن این ایام خاطره انگیز و افتخارآفرین در تاریخ سرافراز ایران عزیز را تبریک گفته و یاد معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدرمان بویژه یاد و نام شهدای 5 آذر را که طلیعه داران پیروزی انقلاب اسلامی در منطقه بوده اند را گرامی میداریم .
لذا در راستای گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی ایران در ایام الله دهه فجر از سوی کمیته نهادها و سازمان های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی ، اصول و معیارهایی برای برنامه های این دهه در نظر گرفته شده که ترویج آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی، تبیین برکات و دستاوردهای آن، تحکیم ارکان انقلاب اسلامی از جمله تحکیم جایگاه ولایت فقیه در جامعه و تبیین پیشرفت ها و کارآمدی نظام در بخش های مختلف از جمله آنهاست.
یکی از بخش های مطرح کنونی در کشور طرح های “مهر ماندگار” می باشد  که اهتمام جهت اتمام پروژه های نیمه تمام و زیر بنایی عمرانی دارد و این آهنگی است که برای آبادانی کشور نواخته شده است لذا در راستای ماندگار نمودن طرح مهر که آهنگ آن به دست دولت دهم برای برای آبادانی نواخته شده باید مسئولان توان فکری و مدیریتی خود را بکار گیرند تا کام مردم با بهره گیری از آنان شیرین گردد.
حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن که تضمین کننده امنیت کشور است، ایجاد شور و شعف در بین مردم و نیز حضور هر چه با شکوه تر آحاد مردم و کارکنان دستگاه های اجرایی در انتخابات پیش رو از دیگر سیاستهای مورد نظر در برنامه های دهه فجر است.
یقینا جوانان امروز ایران اسلامی نیز این توان را دارند که با درخشش در عرصه کار و تولید ملی، بنیه اقتصادی را برای کشور پی ریزی کنند که دنیا را در برابر عظمت ملت ایران به خضوع وا دارد و در مقابل شدت یافتن تحریم های یک جانبه ی دشمنان خارجی علیه کشورمان در جهت متوقف ساختن برنامه های هسته ای با تاسی از فرامین مقام معظم رهبری در هر چه بهتر اجرا شدن اقتصاد مقاومتی بار دیگر دشمنان را مایوس و شرمسار کنند.
تحقق این هدف و گذر از گردنه ی صعب العبور، سختی ها و مشکلاتی هم دارد، که از مشکلاتی که ملت ایران در تحقق اصل انقلاب و دفاع مقدس متحمل شدندبیشتر نیست، اما آثار  و نتایج آن بسیار شکوهمندتر و چشمگیرتر خواهد بود.
لذا با امید به پروردگار متعال که پیروزی مونان را خود تضمین کرده است و با داشتن رهبری دانشمند که در اوج هوشمندی تمام، توطئه ها و حوادث را از مدت ها قبل از وقوع آن پیش بینی وراه برون رفت از آن را برای ملت ولایت مدار خود تبیین می کند؛ اطمینان داریم که این مسیر را با سربلندی و عزت خواهیم پیمود و در ورای این توطئه ها، پیروزی های بزرگ و غیرقابل تصور در انتظار ملت ایران است.
” زمستان خواهد رفت و روسیاهی برای ظالمان و مستکبران و پیاده نظام داخلی آنان خواهد ماند”
شورای هماهنگی روابط عمومی های استان گلستان

 

ارسال نظر