شور محرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 10,136 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:14 ب.ظ، چهارشنبه، 1 آذر، سال 1391 نظرات ۳ نظر

مراسم بزرگ عزاداری و دسته روی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول به مناسبت شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت حسین بن علی (علیه السلام) صبح امروز در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رادکانا در علی آباد کتول، مراسم بزرگ عزاداری و دسته روی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول به مناسبت شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت حسین بن علی  (علیه السلام) صبح امروز در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

استادان ودانشجویان فرهیخته  و کارکنان شریف دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول بار دیگر در غم سنگین و جانگداز سرور و سالار آزادگان جهان،  اشک ماتم و عزا بر رخسار خویش جاری کردند.

این مراسم از سوی دفتر فرهنگ، بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویی صبح امروز یکم آبان ماه  برابر ششم محرم الحرام بصورت دسته روی، نوحه سرایی  و سینه زنی از دانشکده خوارزمی آغاز و تا یادمان شهدای گمنام ادامه یافت.

گفتنی است فضای دانشگاه و دانشکده ها از روز نخست محرم در سوگ شهید کربلا و یاران باوفایش سیاهپوش شده است و دل های مشتاق و آزاده ی دانشگاهیان متدین در غم و اندوه مظلوم کربلا گریان است.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

Haman می گوید:

اینا چرا سیاه نپوشیدن ؟

اصلا چرا من هی انتقاد میکنم 😀 ؟

افسر جوان می گوید:

pyrov.ir/post/171

ramzi می گوید:

با سلام و خسته نباشی خدمت همه زحمت کشان و مسولین برگزار کننده مراسمات:نظر من درمورد نگه داشتن احترام امامان و حرمت انهاست که دراین دو مسئه خیلی مهم دانشگاه ازاد واحد علی اباد واقعا سنگ تموم گذاشته و کامل این مسئله رعایت شده.همچنین باعث افتخار من دانشجو هست که در این واحد مشغول تحصیل هستم .بازهم از همه و همه از مسولانی که در این واحد فعالیت میکنن کمال تشکر را دارم و اول از خدای بزرگ وبعد از سرور سالار شهیدان امام حسین (ع) برای شما عزیزان ومخصوصا از ریاست محترمی که در همه برنامه ها نقش موثری دارند طلب عاقبت بخیری و امرزش و سربلندی در تمام مراحل زندگی برای شما عزیزان را دارم.

ارسال نظر