شکست استقلال خان به بین در خانه پس از ۳۰۴ روز
تعداد بازدید تعداد بازدید: 584 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:09 ق.ظ، شنبه، 23 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گلستان با صدرنشینی تیم استقلال بندرگز و ثبت نخستین پیروزی برای تیمهای شاهین بندرگز و امید گلستان گرگان به پایان رسید.

downloadبه گزارش رادکانا، در دیدارهای امروز تیم استقلال بندرگز در گرگان با گل دقایق پایانی علیرضا خسروی مقابل تیم پاس گرگان به برتری دست یافت تا با 6 امتیاز به صدر جدول رده بندی این مسابقات راه یابد.

در بندرگز نیز تیم شاهین با 2 گل بر میهمان صدرنشین خود کشاورز علی آباد کتول غلبه کرد تا هفته سوم این رقابتها به کام نمایندگان بندرگز به اتمام برسد.

در خان به بین ، تیم استقلال این شهر با نتیجه دور از ذهن 4 بر 1 مقابل تیم امید گلستان گرگان مغلوب شد تا پس از 304 روز طعم شکست در دیدارهای رسمی خانگی را تجربه کند.

میثم زمانی، احمدرضا سیستانی، علی کریم آبادی و محسن حیدری گلزنان تیم امید گلستان در این دیدار بودند و تک گل تیم میزبان را مجید جعفریان به ثمر رساند.

تیم استقلال خان به بین در فصل گذشته تحت هدایت محمد نیک نژاد عقیلی تمامی دیدارهای خانگی خود را بدون دریافت گل و با برتری به اتمام رسانده بود.

آخرین دیدار این هفته میان تیمهای شهدای آق قلا و همت گنبد به دلیل حاضر نبودن آمبولانس برگزار نشد تا کمیته انضباطی در خصوص نتیجه این دیدار تصمیم گیری کند./باشگاه فرهنگی ورزشی جهان نمای کردکوی


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر