شکست در خانه/ باخت استقلال کردکوی در مقابل استقلال بندرگز
تعداد بازدید تعداد بازدید: 243 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:38 ق.ظ، شنبه، 29 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

تیم فوتبال استقلال کردکوی در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال استان گلستان در خانه خود مقابل تیم استقلال بندرگز قرار گرفت که با شکست روبرو شد.

captureبه گزارش سرویس ورزشی رادکانا، هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال استان گلستان با پیروزی سه صدرنشین و تساوی همیشگی دارائی گز به پایان رسید.

عقاب گنبد ۲ پرسپولیس آق قلا ۱

تیم فوتبال عقاب نماینده شهرمان در لیگ برتر استان در حالی که چند مهره کلیدی خود را به دلیل محرومیت. مصدومیت و دلایل دیگر در اختیار نداشت با نتیجه دو بریک پرسپولیس آق قلا را مغلوب خود کرد .گل های تیم عقاب را در این دیدار غفارغفاری و بهزاد قرجه به ثمر رساندند.

در این دیدار تیم عقاب که برای تثبیت صدرنشینی خود نیاز به برد با تفاضل گل بالا را داشت متاسفانه بازیکنان این تیم موقعیت های زیادی را از دست دادند.با این نتیجه به دست آمده با توجه به برد پرگل کشاورز علی آباد تیم عقاب از صدر جدول به رده دوم سقوط کرد.

از نکات جالب این دیدار حضور چند عضو از شورای محترم شهر گنبد در استادیوم آزادی بود که از همین جا از این عزیزان قدردانی می شود.

رضا ماهرخ : کانال توپ گلستان

کشاورز علی آباد ۴ شاهین بندرگز ۰

کشاورز با چهار تایی کردن شاهین بندرگز با تفاضل گل بهتر به صدر رسید ، کشاورز در خانه فوق العاده نتیجه میگرد .شاهین هم روز به روز به منطقه سقوط نزدیکتر می شود.

جواد زمانی دو گل ،سعد آشکار کلایی و جعفر خسروی هر کدام یک گل برای کشاورز در این بازی به ثمر رساندند.

استقلال کردکوی ۲ استقلال بندرگز ۳

اسنقلال کردکوی در پایان یک بازی جنجالی بار دیگر سه امتیاز را از دست داد تا کارش برای ماندن بسیار سخت تر از قبل شود، استقلال بندرگز نیز با گرفتن این سه امتیاز ارزشمند و حیاتی تنها تیمی شد که در کمین عقاب و کشاورز است.

دارائی گز ۲ شهید آسیابی کلاله ۲

امروز با این مساوی پر گل و جذاب نوار چهار برد پیاپی شهید آسیابی کلاله پاره شد اما نوار تساوی های متعدد دارائی گز همچنان ادامه پیدا کرد تا حکیم قره جه از دست تساوی های پیاپی امسال کلافه شود .البته دارائی در این بازی دو بر یک عقب بود که به گل دوم و تساوی رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر