شیب خدمات شهری به سمت محرومین باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 126 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:36 ب.ظ، شنبه، 16 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

کارشناس مسائل رسانه در دیدار با مردم کوی امامرضا(ع) واقع در کوی شهرک مهندسی با بیان اینکه امروز شهر نیازمند مدیریت جهادی است افزود : شیب خدمات مدیریت جهادی باید به سمت مردم محروم و مستضعف شهر گرگان باشد .

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از پاسرو؛  جواد عموزاد خلیلی، از فعالین مطرح رسانه ای استان گلستان گفت: امروز باید به جوانان میدان دهیم چون 40 سال بعد از انقلاب ، این رودخانه خروشان نیازمند آب و هوای تازه است، مگر ما مدعی جوانگرایی و استفاده از جوانان نیستیم پس چرا در مدیریت شهری و سایر ادارات و دستگاهها از جوانان استفاده نمی شود .

عموزاد تصریح کرد : متاسفانه مدیریت شهری گرگان در سالهای گذشته دچار بی ثباتی شده و علت آن هم نداشتن همدلی بین اعضا و درگیر شدن بر سر منافع گروههای کاذبی چون مخالفین و موافقین شهردار بود و باید در انتخابات آتی این دو گروه کاذب برداشته شوند تا مردم بیشتر از این قربانی نشوند .

وی ادامه داد : بر اثر کاهش ساخت و ساز و عدم صدور پروانه از سوی شهرداری ، درآمد این نهاد کاهش یافته و شهرداری مجبور شد برای جبران کسری بودجه خود عوارض را بالا ببرد که این موضوع باعث مشکلاتی برای مردم و قشر بازاری شده و در دیدارهایی با اینجانب ابراز نگرانی کرده اند .

این کارشناس مسائل رسانه غفلت از مسائل فرهنگی را هم آسیب زا خواند و افزود : واقعا با وجود روز بزرگی چون 5 آذر که گرگان 14 شهید تقدیم کرد و بعد از واقعه قم و تبریز سومین واقعه بزرگ کشور است باید روز 20 شهریور که سالروز تغییر نام استرآباد به گرگان توسط شاه است را روز مردم گرگان بدانیم .

در پایان این دیدار جمعی از مردم این محلات با این روزنامه نگار برجسته استان گلستان به تبادل نظر پرداختند . تیموری یکی از اهالی این منطقه گفت : بایستی فرمایشات امام و مقام معظم رهبری و مسائل فرهنگی همانطور که شما عرض کردید پیگیری شود .

همچنین یکی دیگر از حضار جلسه اظهار کرد : اگر در جلسه شورا بودید حتما موقع نماز جلسات را تعطیل کنید و سایرین را تشویق به نماز اول وقت نمایید .

فرد دیگری سوال کرد نظر شما در مورد شهردار گرگان چیست که مهندس عموزاد گفت : بنظر بنده شهردار در بخش تحول عمرانی به نسبت گذشته موفق بوده و می توان در این زمینه به ایشان نمره قبولی داد هر چند در مباحث فرهنگی و مذهبی نیز انتقاداتی به عملکرد وی در برخی ایام محرم و صفر سال گذشته وجود داشته است .

انتهای پیام/

ارسال نظر