شیعه و سنی برادارانه در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنند/ رونمایی از جنایات داعش با هدف فراموش کردن وحشی گری صهیونیست ها
تعداد بازدید تعداد بازدید: 221 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:14 ب.ظ، پنج شنبه، 18 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

امام جمعه شهرستان روانسر در پایان بار دیگر ضمن فراخواندن مردم به حضور در راهپیمایی روز قدس این روز را، روز آزادی خواهی مردان و زنان مسلمان دانست و تصریح داشت: همواره حضور مردم در راهپیمایی روز قدس به عنوان نمادی در حمایت و دفاع از مردم مظلوم فلسطین شناخته می شود.

image303353به گزارش رادکانا، ماموستا ملا عبدالله غفوری در گفتگو با  سراب روانسر،  ضمن دعوت مردم برای حضوری حماسی و وحدت آفرین در راهپیمایی آخرین جمعه از ماه رمضان اظهار داشت: روز قدس، روز وحدت و همدلی ملت اسلامی است.

 

وی افزود: رژیم غاصب اسرائیل بداند مردم ایران اسلامی همواره حامی ملت بی دفاع و زنان و کودکان مظلوم فلسطین بوده و خواهند بود و این مهم با حضور مردم در راهپیمایی روز قدس بار دیگر به قدرت ها و رژیم های جعلی نشان داده خواهد شد.

 

امام جمعه شهرستان روانسر در پایان بار دیگر ضمن فراخواندن مردم به حضور در راهپیمایی روز قدس این روز را، روز آزادی خواهی مردان و زنان مسلمان دانست و تصریح داشت: همواره حضور مردم در راهپیمایی روز قدس به عنوان نمادی در حمایت و دفاع از مردم مظلوم فلسطین شناخته می شود.

 

حضور گسترده مسلمانان در راهپیمایی روز قدس باعث نا امیدی دشمنان می شود

 

ملا هادی زکایی در گفتگو با جوانرود هه وال اظهار داشت: راهپیمایی روز قدس اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی است که دستشان به خون مردم بی گناه فلسطین آلوده است.

 

وی افزود: مردم مسلمان سراسر جهان با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، وحدت دنیای اسلام را بار دیگر به دشمنان اعلام خواهند کرد.

 

عضو شورای روحانیت جوانرود با بیان اینکه دفاع از مبارزان فلسطینی بر همه مسلمانان واجب است،  تصریح کرد: مسلمانان در روز قدس پایبندی خود به مبانی و ارزش های پایدار این روز جهانی را اعلام داشته و با حمایت خود از مبارزه و جهاد ملت مسلمان فلسطین در دفاع از مقدسات و بازگشت حقوق از دست رفته خود، بار دیگر نشان می دهند  فلسطین متعلق به همه مسلمانان جهان است که به ناحق غصب شده است.

 

 

ماموستا زکایی ضمن دعوت از مردم  برای حضور در راهپیمایی روز قدس افزود:  بدون شک در سر تا سر جهان شاهد سیل خروشان مردم در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و تجدید پیمان مسلمانان با قدس شریف خواهیم بود و ما نیز به عنوان روحانیت اهل تسنن از تمامی مردم مسلمان کشور می خواهیم با حضور پر رنگ و نمایش  مجدد وحدت کلمه، حمایت همه جانبه خود از برادران و خواهران شان در فلسطین اشغالی را بار دیگر به نمایش بگذارند.

 

وی افزود: هراس رژیم صهیونیستی و دشمنان دین روز به روز از اجتماعات هماهنگ مسلمانان بیشتر و بیشتر می شود و تداوم این اجتماعات می تواند نقطه عطفی در سرنوشت مسلمانان و دنیای اسلام باشد.

 

ماموستا زکایی در پایان، حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس را دارای اهمیت بسیاری دانست و اظهار داشت: در شرایط حساس کنونی که حرص دشمنان دین به فتنه انگیزی و آشوب در کشورهای اسلامی بیشتر شده است، حضور گسترده اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز قدس موجب نا امیدی دشمنان اسلام می شود.

 

روز قدس نماد آزادی خواهی و اعتراض مسلمانان جهان به ظلم متجاوزان و مستکبران است

 

ماموستا ملا عادل غلامی در گفتگو با الوند خبر بر حضور گسترده آحاد مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد و اظهار داشت: حضور هر مسلمانی در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه شرعی است.

 

وی افزود: مسلمانان جهان نباید در برابر حوادثی که در فلسطین صورت می گیرد بی تفاوت و ساکت باشند و هیچ انسان مسلمان و آزادی خواهی حق سکوت در برابر این جنایات را ندارد.

 

وی ادامه داد: ما به حکم شرع و عقل وظیفه داریم با شرکت در راهپیمایی روزجهانی قدس حمایت خود را از مردم مسلمان و مظلوم فلسطین اعلام کنیم.

 

امام جماعت اهل سنت قصرشیرین روز قدس را روز اتحاد و وحدت مسلمانان عنوان کرد و افزود: همه ما باید با حضور خود در این روز به دشمنان اسلام نشان دهیم، که شیعه و سنی با هم برادر هستند و درهمه صحنه ها حضور حداکثری دارند.

 

وی تاکید کرد: روز قدس به عنوان نماد اعتراض جهان اسلام به ظلم متجاوزان و مستکبران است و بر این اساس حضور گسترده اقشار مختلف مردم بویژه اهل سنت در راه پیمایی این روز ضروری است.

 

 دعوت امام جمعه نودشه و دهستان شمشیر به حضور در راهپیمایی روز قدس

 

به نقل از هزار ماسوله، امام جمعه نودشه و امام جمعه دهستان شمشیر با  از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

 

ماموستا ملا احمد مبارکشاهی در گفتگویی با خبرنگار هزارماسوله اظهار داشت: به وجود آمدن جریانات داعش و کشتار مسلمانان در کشورهای همسایه، برای این صورت گرفت تا ظلم به مردم فلسطین از یادها برود.

 

وی گفت: حرکت مسلمانان باید در روز قدس با قدم های استوار بنا باشد، تا به جهانیان بفهمانند تا قدس آزاد نشود این حرکت و خیزش همچنان ادامه خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه این حرکت های مردمی، رژیم صهیونیستی را هر روز ضعیف تر می کند گفت: بنابراین لازم است همه مسلمانان، برای آزادی قدس در راهپیمایی روز جمعه شرکت کنند.

 

ماموستا ملا امید ولی نیز در گفتگویی اظهار داشت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، روز همدلی با ملت مظلوم و مقاوم فلسطین و روز حمایت از قدس شریف است و مردم همیشه در صحنه پاوه همچون سال های گذشته در ماه میهمانی خدا با حضور حماسی خود همگام با سراسر کشور حمایت خود را از مردم ستمدیده فلسطین اعلام می کنند.

 

وی ادامه داد: از کلیه مردم همیشه در صحنه پاوه دعوت به عمل می آید تا در راهپیمائی بزرگ روزجهانی قدس شرکت فعال داشته باشند.

 

روز قدس نقشه های مدعیان دروغین حقوق بشر را خنثی می کند

 

امام جمعه شهر مرزی ازگله در گفتگو با شاخ شمیران فلسطین را پاره تن مسلمانان دانست و اظهار داشت: حمایت از فلسطین از وظایف همه مسلمانان است.

 

ملا محمد براتی گفت: فلسطین مظلوم امروز چشم به راه کمک براداران و خواهران مسلمانش در سراسر جهان است و برما واجب است هر اندازه در توان داشته باشیم برای حمایت از مردم و قبله اول مسلمانان به کار ببریم.

 

ماموستا براتی با اشاره به حقوق بشر دروغین غرب و جهان استکبار خاطرنشان کرد: غرب و جهان استکبار توسط رسانه های دروغین خود سعی دارند مسئله فلسطین را کم رنگ کرده و به فراموشی بسپارند اما بدانند این امر هیچگاه تحقق پیدا نخواهد کرد و حضور میلیونی مردم در روز قدس نقشه های آنان را خنثی و بی اثر خواهد کرد.

 

امام جمعه شهر مرزی در پایان از مردم دعوت کرد که با حضور در راهپیمایی باشکوه روز قدس هم وظیفه دینی و هم وظیفه انسانی خود را به جا آورند و به حمایت از مردم مظلوم فلسطین در این راهپیمایی شرکت کنند.

ارسال نظر