شیوع مواد مخدر در جامعه یکی از سناریوهای اصلی دشمن است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 397 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:49 ق.ظ، شنبه، 10 اسفند، سال 1392 نظرات یک نظر

حجت‌الاسلام محمودی در کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر، از شیوع این مواد در جامعه به‌عنوان یکی از سناریوهای اصلی دشمن در جنگ نرم علیه کشورمان بویژه جوانان یاد کرد.

193638به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، در کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر از شیوع مواد مخدر در جامعه به‌عنوان یکی از سناریوهای اصلی دشمن در جنگ نرم علیه کشورمان بویژه جوانان یاد کرد و گفت: باید به معضل مواد مخدر و بحث اعتیاد با حساسیت بیشتری نگریبسته شود.
وی با اشاره بر اینکه مواد مخدر برای جامعه امروز خطر جدی به شمار می‌رود، گفت: اعتیاد یک چالش و آسیب اجتماعی است که در واقع ریشه ها و زمینه های روانی و فرهنگی اجتماعی دارد و یکی از اقدامات پایدار و مستمری که باید انجام دهیم این است که، همواره باید ذهن جامعه را نسبت به مسئله اعتیاد و مواد مخدر حساس کنیم.
حجت‌الاسلام محمودی همچنین با تاکید بر اینکه باید از تمامی ظرفیت‌های کشور برای مبارزه با مواد مخدر بهره‌گیری کنیم، گفت: کشورهای استکباری سعی دارند در راستای بی هویت کردن جوانان این مرز و بوم از طریق حمایت از سوداگران مرگ با ترویج مواد مخدر به نظام و انقلاب ما ضربه وارد سازند که باید با قاطعیت در این زمینه وارد عمل شده و از بروز این خطرات و آسیب ها در محیط جامعه و حتی روستاها جلوگیری کرد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردوی در خاتمه، هدف از برپایی این کارگاه آموزشی را هوشیاری و آگاهی کامل جامعه در مورد خطرات این مواد و نیز آشنایی با راههای مبارزه و پیشگیری آن عنوان کرد و گفت: مقوله اعتیاد و مواد مخدر را باید از منظر سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بررسی کنیم، این بلیه‌ای است که سودجویان هم برای سودشان و هم برای از هم پاشیدن خانواده و ضربه زدن به کشور و ایجاد مانع برای رشد کشورمان استفاده می‌کنند.

بی سواد قرن می گوید:

حاج آقا خودمونو گول نزنیم علت اصلی سوء مدیریت نیست؟!

ارسال نظر