صادقلویی دیگر در منصب قدرت/جواد صادقلو فرماندار جدید رامیان + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 547 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:23 ب.ظ، چهارشنبه، 28 اسفند، سال 1392 نظرات یک نظر

صبح امروز با حضور استاندار گلستان مراسم تودیع فرماندار سابق شهرستان رامیان محمدتقی سوخت سرایی و معارفه فرماندار جدید جواد صادقلو در سالن یادگار امام (ره) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد و رامیان فرماندار جدید خود را شناخت.

thumb271-f60699dac1056322a93c87a614e99a38به گزارش رادکانا به نقل از گل رامیان، محمدتقی سوخت سرایی فرماندار سابق شهرستان رامیان با اشاره به اهم عملکرد در دوره خدمت 13 ماهه خود در فرمانداری این شهرستان ، گفت: حضور حماسی مردم ولایتمدار شهرستان رامیان در انتخابات ریاست جمهوری با 94 درصد مشارکت و کسب رتبه دوم در بین شهرستانهای استان گلستان از افتخارات این شهرستان بود.

sokhtsara

وی ، افتتاح شبکه دیجیتال، تجهیز آزمایشگاه رامیان، کاهش جرائم خشن در شهرستان با رویکرد مردمی کردن امنیت، افتتاح چمن مصنوعی ، افتتاح مرکز اورژانس 123 که در کنترل و پیشگیری آسیبهای اجتماعی موثر است،عملیات اجرایی سد رامیان بعنوان یک پروژه ملی که چشم انداز شهرستان را دستخوش تغییرات خوبی قرار می دهد، و ایجاد مرکز فنی حرفه ای و اداره گردشگری در رامیان در سال 93 و بسیاری موارد دیگر را از مهم ترین اتفاقات در دوره  خدمت خود در فرمانداری این شهرستان ذکر کرد.

javadsadeghlo1

کارگروه کشاورزی-منابع طبیعی و کارگروه اشتغالزایی فعال شود

جواد صادقلو سرپرست جدید فرمانداری شهرستان رامیان بیان کرد: جهت توسعه اقتصادی ، کشاورزی و دامپروری که از پتانسیل های این شهرستان می باشد باید کارگروه کشاورزی-منابع طبیعی و کارگروه اشتغالزایی در فرمانداری فعال تر شود و بستری مناسب جهت افزایش تولید خواهد شد که یکی از سیاستهای مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی است.

وی با تاکید به بخش گردشگری شهرستان بعنوان یک استعداد بالقوه برای آبادانی تصریح کرد : با حفظ وحدت و رعایت انصاف و مشورت با روحانیت و ائمه جمعه و نخبگان و جوانان تاش ها و گام های موثری را برداریم.

farmandary3

گفتنی است ،جواد صادقلو سرپرست جدید فرمانداری شهرستان رامیان پیش از این معاون بخشدار طالقان، معاون فرماندار هشتگرد، معاون پژوهش استانداری کرج را در کارنامه فعالیت خود دارد.

بی سواد قرن می گوید:

حالم دیگه بهم خورد ،فقط حرف و حرف وحرف که با عمل فاصله فرسنگها….

ارسال نظر