صادق مقدسی مدیرکل صدا و سیمای مازندران می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 557 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:35 ب.ظ، شنبه، 27 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

وی پیش از این مدیرکلی طرح و برنامه و نظارت معاونت صدا، مدیرکلی پژوهش های رادیو و مدیریت ارتباطات اداره کل روابط عمومی ، مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان و مدیر کل مرکز تحقیقات صداوسیما را عهده دار بوده است….

120942334201به گزارش رادکانا، شمال نیوز در جدیدترین عناوین خبری خود نوشت:، در حالی که همه گمانه زنی ها از انتصاب قریب الوقوع یک مدیر بومی برای صدا و سیمای مرکز مازندران خبر می داد اما « سرافراز » ترجیح داد یک مدیر غیر بومی و البته با سابقه در راس شبکه تبرستان قرار گیرد.

شنیده های شمال نیوز حکایت از صدور حکم مدیرکلی صادق مقدسی دارد که پیش از این مدیرکلی چند مرکز و اداره کل را در رسانه ملی تجربه کرده است و این تجارب می تواند فرصتی برای رسانه استانی مازندران بشمار آید.

وی پیش از این مدیرکلی طرح و برنامه و نظارت معاونت صدا، مدیرکلی پژوهش های رادیو و مدیریت ارتباطات اداره کل روابط عمومی ، مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان و مدیر کل مرکز تحقیقات صداوسیما را عهده دار بوده است.

بدون تردید این انتصاب، چیزی از ارزش ها و توانمندی مدیران مازندرانی مجموعه صدا و سیما کم نمی کند و امیدواریم رئیس رسانه ملی از آنان در مناصب و پست های مدیریتی رسانه ملی بکارگیری نماید.

توجه ویژه به فرهنگ و هنر بومی و محلی ، ساخت برنامه های فاخر برای معرفی شهدا ، علما و اندیشمندان مازنی ، کیفی سازی برنامه های شبکه تبرستان و … بخشی از انتظارات مردم مازندران از صادق مقدسی  است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر