صحبت از برچیده شدن بساط هرزه بازی در ناهارخوران است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 541 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:51 ب.ظ، دوشنبه، 28 مرداد، سال 1392 نظرات ۲ نظر

مدت هاست که حرف و حدیث های بسیار زیادی برای ساخت پروژه پارک موزه دفاع مقدس استان گلستان که در جنگل ناهار خوران و بر روی تپه نورالشهدا کنار مزار شهدای گمنام واقع شده، زده می شه تا حدی که شبکه بهائی و ضد ایرانی BBC‌ نیز این موضوع رو تحت شعاء خودش قرار داده.

839220مدت هاست که حرف و حدیث های بسیار زیادی برای ساخت پروژه پارک موزه دفاع مقدس استان گلستان که در جنگل ناهار خوران و بر روی تپه نورالشهدا کنار مزار شهدای گمنام واقع شده، زده می شه تا حدی که شبکه بهائی و ضد ایرانی BBC‌ نیز این موضوع رو تحت شعاء خودش قرار داده.

به گزارش رادکانا، معبر سایبری فندرسک هم در حد  توان خوش به این موضوع پرداخت و نوشته ای رو راجع به پارک موزه دفاع مقدس در همین مطلب نوشت.

حرف من با آن هاییست که می خواهند در جنگل ناهارخوران پارک موزه دفاع مقدس احداث کنند. بله با شما ها هستم که چشم هایتان را بسته اید و نمی خواهید ببینید که این پارک موزه به محیط زیست نارهارخوران آسیب می زند.

golestanema116

این همه قهوه خانه ها و مراکز فساد و فحشا که در جنگل ناهار خوران برای تفریح دختربازان و اراذل ساخته شد به محیط زیست هیچ آسیبی نمی زند اما این پارک موزه آسیب می زند. اصلاً همین هایی که در تپه نورالشهدا هم دفن شده اند هم باعث آسیب به محیط زیست هستند. آخر اینجا بل هوسانی هستند که نمی توانند با وجود همچین اماکنی به زیستن خود ادامه بدهند. پارک موزه می سازید برای کی برای چی؟ که یاد و خاطره افرادی را زنده کنید که خود آنها دشمن محیط زیست بوده اند؟ همان هایی که بی خود رفتند و هشت سال ایستادگی کردند تا عراق با توپ ها و خمپاره ها محیط زیست و نخل های خوزستان را تخریب کند.

خب اگر نمی رفتند عراق هم کاری به محیط زیست نداشت. فوقش بعثی ها حمله می کردند و به ناموس ما تجاوز می کردند و الآن بجای پدرمان در خانه یک عراقی بود. ولی در عوض محیط زیست آلوده و تخریب نمی شد.

سردار بابایی با شما هستم، پارک موزه می سازید که پای جانبازان و شیمیایی ها را به ناهار خوران باز کنید؟ همان هایی که با نفس های شیمیایی خود باعث تخریب محیط زیست می شوند؟ ما دیگر چگونه در این محیط زیست به عیش و نوش و لذت های شهوانی خود بپردازیم؟ چرا زیست گاه ما که بویی از انسانیت و شرافت و غیرت نبرده ایم را نابود می سازید؟ بله صحبت از پژمردن یک برگ نیست بلکه صحبت از برچیده شدن بساط هرزه بازی در ناهارخوران است.

حمید می گوید:

دمتون گرم
اینا اگه راست میگن برن جلوی کافه هایی رو بگیرند که دخترو پسر توش … استغفرالله
خدا به حرمت شهدا همه اینها که نمی دانند چ می نویسند رو ببخشد!
یکی نیست بگه بدبخت اگه اون شهدا نبودن تو الان با این آرامش مطلب می نوشتی
هی هی هییی
امان از این آدم دوپا

پیمان مومنی می گوید:

سلام
متن جالبی بود.
اما به هر حال این یه واقعیته که احداث ساختمان در جنگل باعث نابودی زیستگاه ها و حیات وحش میشه .
البته منظورم فقط به پارک موزه دفاع مقدس نیست .
قهوه خونه ها ، هتل ها ، رستوران ها و … همه به یک اندازه در این تخریب نقش دارن .

ارسال نظر