صدای بلند اعتراض شما شنیده شد / سفر کرباسچی به گلستان لغو گردید/ نخواهیم گذاشت آرمان شهدا کم‎رنگ شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 132 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:12 ق.ظ، چهارشنبه، 27 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت: براساس دغدغه خانواده شهدا سفر کرباسچی در گلستان لغو و اجازه سخنرانی ندارند و نخواهیم گذاشت آرمان شهدا کم‎رنگ شود.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی حقی عصر امروز در جمع خانواده شهدای مدافع حرم در گلزار شهدای استان گلستان اظهار داشت: برخی افراد با نظام و انقلاب زاویه گرفتند و کلامی به زبان‌شان می‎آید و عده‎ای ناخواسته و ندانسته حرف‎هایی می‎زنند که می‎شود برداشت کرد در معرکه‎ای افتادند که نمی‎فهمند مقام شهدا چیست.

وی تصریح کرد: امروز شاهد این هستیم که خانواده شهدا هر آنچه دارند برای انقلاب هزینه می‎کنند و اگر نبودن شهدای مدافع حرم در کرمانشاه و همدان باید با تکفیری‎ها مقابله می‎کردیم و حرف‎های آنان کمال بی‎انصافی است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان تاکید کرد: اگر فردی حرف بزند و بخواهد آب در آسیاب دشمن بریزد جلویش ایستادگی می‎کنیم و در حالی که دنیا محبوس قهرمانی مدافعان حرم است، ما نباید اجازه بدهیم با گفتار و رفتاری نشان دهیم که چراغ سبزی برای استکبار باشد.

حقی گفت: براساس دغدغه خانواده شهدا این سخنرانی لغو است و اجازه ندارند؛ مطمئن باشید نخواهیم گذاشت آرمان شهدا کم‎رنگ شود و از این آرمان به هیچ فردی اجازه نخواهیم داد که عبور کند. یقین داشته باشید که هیچ یک از مسئولان استان اجازه نمی‎هند این سخنرانی اتفاق بیافتد.

انتهای پیام/

ارسال نظر