صدا وسیمای استان به دنبال طراز رسانه مسلمان است تا معرفی نماید.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 977 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:27 ب.ظ، پنج شنبه، 25 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

رادکانا: جلسه هم اندیشی و تبادل نظر با صاحب نظران حوزه های فرهنگی و هنری شهرستان با حضور فرماندار و مدیرکل صدا وسیمای مرکز گلستان و شورای معاونین در ساعت ۹ صبح روز پنج شنبه مورخ ۲۵/۸/۹۱ در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار رادکانا، جلسه هم اندیشی و تبادل نظر با صاحب نظران حوزه های فرهنگی و هنری شهرستان با حضور فرماندار و مدیرکل صدا وسیمای مرکز گلستان و شورای معاونین در فرمانداری کردکوی برگزار گردید.

در این نشست رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گرامیداشت هفته امربه معروف و نهی از منکر و آزادسازی شهر سوسنگرد و همچنین عرض خیرمقدم به مدیرکل صدا و سیمای استان و معاونین ایشان گفت:

شهرستان کردکوی دارای توانمندی های زیاد و بی بدیلی از قبیل مناظر طبیعی و آثار و ابنیه و مفاخر و بزرگان فرهنگی و تاریخی  زیادی می باشد که پرداختن به آن در حوزه تولید خبر با اهمیت است.

وی در ادامه از بخش های مختلف فرهنگی، هنری، اقتصادی و اجتماعی شهرستان پرداخت و افزود: در شهرستان کردکوی مراسم باشکوه سوگواری ودسته روی امام حسین (ع) به خوبی اجرا می شود. افتخارات شهرستان در زمان انقلاب و دفاع مقدس بی نظیر بوده است. مهم ترین بزرگداشت ها و همایش ها در شهرستان کردکوی و حومه به نحو احسن در سطح گسترده ای برگزار می شود. داشتن بیمارستان قلب در شهرستان که از مهم ترین بیمارستان های استان می باشد. همچنین ظرفیت و پتانسیل های موجود در بخش کشاورزی و بخش های وابسته به آن بسیار زیاد بوده است.

در ادامه علی صادق مقدسی مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان در نشست هم اندیشی صاحب نظران فرهنگی و هنری شهرستان کردکوی ضمن خوشحالی و خرسندی در جمع فرهیختگان و صاحب نظران با توجه به منویات مقام معظم رهبری در امر رسانه ملی و وظیفه ذاتی سازمانی پرداخت و افزود: رسانه ملی به حوزه های خانواده، فرهنگ، قومیت ها و آموزه های دینی می پردازد.

وی افزود: در همه مأموریت های صدا و سیما می طلبد که با خرد جمعی فعالیت های استان را در بخش های مختلف در رسانه ملی ضبط و پخش نماید.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان افزود: صدا و سیمای استان به دنبال طراز رسانه مسلمان است تا معرفی نماید.

وی تصریح کرد: این طراز رسانه مسلمان زمانی محقق می شود که تمامی حوزه های مختلف استانی کمک کار و همیار صدا و سیما باشند. هرچند که در استان این کمک و همیاری مشاهده می شود.

علی صادق مقدسی اضافه کرد: هدف از تشکیل این جلسات و هم اندیشی به منزله ارتباط با صاحب نظران حوزه های فرهنگی، هنری و اجتماعی تا برنامه های مطلوبی در رسانه ملی استانی برای هم استانی ها و هم وطنان داشته باشیم.

وی در پایان از نظرات و پیشنهادات صاحب نظران حوزه شهرستان کردکوی استقبال کرد و افزود: رسانه ملی استان تلاش می کند تا نظرات و پیشنهادات همه صاحب نظران استانی را در فراخور هر شهرستان در صدا وسیمای گلستان پخش نماید.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر