صدرنشینی نمایندگان گرگان و بندرترکمن در پایان هفته دوم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 750 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:56 ق.ظ، پنج شنبه، 22 فروردین، سال 1392 نظرات بدون نظر

هفته دوم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول بزرگسالان استان با صدرنشینی تیم های مختومقلی فراغی بندرترکمن و امید گلستان گرگان در گروههای ۱ و ۲ به پایان رسید.

imagesبه گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ورزشی جهان نما، در گروه یک تیم مختومقلی فراغی بندرترکمن در خانه خود مقابل تیم پرسپولیس کردکوی جشنواره گل به راه انداخت و با زدن 6 گل میهمان خود را بدرقه کرد. شاگردان احسان گلزاری با کسب این نتیجه به صدر جدول رده بندی گروه 1 راه یافتند.

در مهمترین دیدار این هفته نیز تیم استقلال عصاره خان به بین که هدایت آن بر عهده سید محمد نیک نژاد عقیلی می باشد در خانه خود مقابل تیم مدعی خزر نوکنده به برتری 1 بر 0 دست یافت تا نخستین پیروزی خود در این فصل مسابقاتی را بدست آورد.

در آخرین دیدار این گروه نیز تیم استقلال سرکلاته در کلاله دست به کار بزرگی زد و با نتیجه 2 بر 1 میزبان خود نام آوران این شهر را شکست داد تا با 4 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی این رقابتها جای بگیرد.

در گروه دوم نیز تیم پر ستاره امید گلستان گرگان مقابل تیم استقلال کردکوی به برتری 3 بر 0 دست یافت تا به تنهایی و با 6 امتیاز در صدر جدول این گروه بایستد.

در دیگر دیدارهای این گروه نیز تیم وارش بندرگز با حساب 3 بر 1 بر میزبان خود پاس مزرعه علی آباد چیره شد و تیم پرسپولیس چهارده نیز در خانه تیم مدعی شهید آسیابی کلاله را با حساب 1 بر 0 مغلوب کرد.

بدین ترتیب در بازیهای امروز نمایندگان شهرستان کردکوی با کسب 2 پیروزی و 2 شکست به کار خود در این هفته پایان دادند.

ارسال نظر