صدیقی: الویت منافقین نخبه زدایی و ترور شخصیت های دین شناس بود / شهید بهشتی را ترور شخصیتی کردند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 404 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:18 ق.ظ، شنبه، 7 تیر، سال 1393 نظرات بدون نظر

به مناسب سالروز شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق و وفادار ایشان ، مراسمی تحت همین عنوان در مسجد جامع شهر گرگان برگزار گردید.

50326_sadighi3به گزارش رادکانا، حجت السلام صدیقی امام جمعه موقت شهر تهران و مشاور عالی قوه قضائیه ، میهمان ویژه این مراسم بوده است .

در این مراسم باشکوه احمدی فرماندار گرگان ، جمال لیوانی رییس شرکت گاز استان گلستان ، طهماسبی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان ، حجت السلام قندهاری ، دکتر منتظری استاد دانشگاه و مدیر کل سابق فرهنگ و ارشاد گلستان ، فرماندار اسبق شهرستان بندرگز و سایر مسئولین استانی ، کشوری و نظامی حضور داشتند.

امام جمعه موقت تهران و مشاور عالی رییس قوه قضائیه در این مراسم گفت : اگر هر دولتی که روی کار می آید پشتیبان ولایت فقیه باشد ، قطعا آن دولت از دید مردم موفق است.

حجت السلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران و مشاور عالی رییس قوه قضائیه گفت : شهید آیت الله بهشتی و یاران وفادار ایشان از جمله مدیران و فرهیختگان این انقلاب و این نظام بودند.

وی در ادامه افزود : شهید بهشتی از جمله مدیران دلسوز و متفکر و همچنین از بانیان این انقلاب و این نظام بودند .

حجت السلام صدیقی خاطر نشان کرد : در طول تاریخ افراد بی دین و ملحد و همچنین دنیا پرست با امکاناتی که در اختیار داشتند در صدد ضربه زدن بر پیکره انبیاء و اوصیای الهی بودند و با بسیاری از پیامبران و ائمه معصومین به جنگ پرداختند.

وی تصریح کرد : دولت های غربی و شرقی در اوائل انقلاب با امکاناتی که داشتند بر این عقیده بودند که باید انقلاب ایران را سرنگون سازند ، اما این را نمی دانستند که انقلاب ایران برگرفته از اسلام و دین ابراهیم و محمد (ص) است.

حجت الاسلام صدیقی در ادامه با اشاره به دولت های مستکبر و زیادی خواه که در اوایل انقلاب با تحت تاثیر قرار دادن دولت های موقت داخلی ، خود را بر آن داشتند که باطن آمریکایی را در ایران پیاده سازی نمایند ، افزود : در آن زمان شهید بهشتی را ترور شخصیتی کردند.

صدیقی گفت : زمانی که دولت موقت در اوایل انقلاب روی کار آمد ، دولتهای مستکبر و در راس آن آمریکا خود را مجاب ساخت که قدرت اجرایی کشور را در دست بگیرد ، اما مردم تحمل این تحمیل قدرت را نداشتند و خواهان یک دولت آمریکایی نبودند.

امام جمعه موقت تهران در جمع مردم گرگان به سیاست های کاری دولت بنی صدر پرداخت و گفت : پس از دولت موقت ، دولت بنی صدر روی کار آمد و موقعیت و اقتدار این نظام را به یغما برد. زیرا بنی صدر نتوانست این نعمت الهی را در این دنیا و آخرت حفظ نماید و با بهره جویی از سیاست و فرهنگ غربی ها ، خود را از آنها دانسته و خواهان پیاده سازی فرهنگ و نظام غربی در کشور شده بود .

امام جمعه موقت تهران در جمع مردم گرگان با مطرح نمودن بحث بصیرت ، افزود : بصیرت باید همیشگی باشد و معمولا کسانی که به قدرت دست پیدا می کنند باید بصیرت را قبول داشته و مراقب آن باشند که چهره های ارزشی خود را در این راستا سیاه ننمایند.

حجت السلام صدیقی گفت : دشمنان نظام و انقلاب با پرونده سازی علیه ملت ایران خواهان راه اندازی جنگی هستند که مردم به دست خود مردم کشته شوند.

صدیقی خطاب به مزدوران گفت : با قدرت سر نیزه نمیتوانید افکار عمومی را به سمت خواسته های خود جلب نمایید و این یادتان باشد که انقلاب ایران ، یک انقلاب اسلامی است و حکومت ما بر اساس بطن مردم پایه ریزی شده است.

مشاور عالی رییس دستگاه قضا گفت : هدف غرب از ایجاد این همه تفرقه در جهان ، نخبه کشی و از بین بردن باور مردم است.

امام جمعه موقت تهران خطاب به مسئولان آمریکایی گفت : به یاد داشته باشید که مردم ایران ، با مردم کوفه و مدینه فرق می کنند که این را می توان در شهادت دکتر بهشتی و یاران وفادار این نظام به چشم دید ، زیرا این حرکت آنها در کشتن نخبگان ایرانی باعث گردید ، یک بیداری جدیدی شکل گیرد.

حجت اسلام صدیقی در خصوص یکی از رموز انقلاب اسلامی ایران، گفت : ولایت فقیه یکی از ارکان اصلی این انقلاب است و می توان گفت که اگر مسئله ولایت نبود این حکومت و این انقلاب هم وجود نداشت.

مشاور عالی رییس دستگاه قضا در جمع مردم گرگان اشاره ای به حوادث تلخ فتنه ۸۸ کرد و افزود : فتنه تیر ۷۸ فتنه براندازی انقلاب بود و فتنه سال ۸۸ نیز به واسطه همان فتنه قبلی شکل گرفت و اما در فتنه ۸۸ از مدتها قبل ، کار فرهنگی و اتاق فکر تشکیل شده بود که بتوانند این انقلاب را سرنگون سازند.

صدیقی گفت : غربی ها نتوانستند با آن همه ابهتی که دارند این انقلاب را سرنگون سازند زیرا رمز ماندگاری این انقلاب ولایت فقیه و مردم هستند.

امام جمعه موقت تهران خطاب به مردم گفت : ولایت فقیه رمز وحدت و مبارزه با قدرت های بزرگ است و مردم ایران این تجربه گرانب ها را در ۳۵ سال اخیر به وضوح مشاهده کرده اند.

وی در ادامه گفت : شما می بینید که ملت ایران ، چه شیعه و چه سنی با امنیت فراوان با هم در حال زندگی هستند و منشاء آن از ولایت فقیه است.

مشاور عالی رییس قوه قضائیه در پایان گفت : ولایت فقیه از آن خداست و هر گروهی که از ولایت فقیه پشتیبانی کند موصون است.

ارسال نظر