صعود ایران به جام جهانی از تمام موفقیت‌های یک‌سال اخیر باارزش‌تر است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 589 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:37 ب.ظ، سه شنبه، 28 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

وزیر ورزش و جوانان صبح امروز با ملی‌پوشان فوتبال ایران در کره جنوبی دیدار کرد.

13920314000001_PhotoAمحمد عباسی صبح امروز در حالی که ملی پوشان ایران در حال صرف صبحانه بودند به هتل محل اقامت تیم ملی رفت و دقایقی با آنها به گفت و گو پرداخت.

وی با بیان اینکه به نمایندگی از طرف دولت به اولسان آمده است،‌ گفت: اینجا هستم تا به شما اعلام کنم دعای ملت ایران پشت سر شماست و دولت هم از شما پشتیبانی می کند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: آقای احمدی نژاد علاقه بسیاری داشتند که به کره سفر کنند و در این بازی همراه شما باشند اما متاسفانه امکانش فراهم نشد و از من خواستند که به اولسان بیایم.

وی با اشاره به موفقیت های اخیر ورزش تصریح کرد: چه قبل و چه بعد از انقلاب موفقیت های کسب شده در ورزش به اندازه یک سال اخیر اهمیت نداشت. در المپیک لندن حضور داشتم و نتایج بسیار خوبی کسب شد حتی در پارالمپیک نیز همین اتفاق افتاد.

عباسی افزود: در کشتی نتایج خوبی گرفتیم و آمریکا را هم در ایران و هم در خاک خودش شکست دادیم اما همه این موفقیت ها یک طرف، موفقیت مقابل کره جنوبی و صعود به جام جهانی فوتبال یک طرف. این اتفاق از همه موفقیت های قبلی با ارزش تر است.

علی کفاشیان و جواد نکونام در پایان صحبت های عباسی از وی به خاطر حضور در اولسان تشکر کردند.

کاپیتان تیم ملی نیز تاکید کرد بازیکنان ایران از مدت ها پیش در انتظار این دیدار بودند و هر چه در توان دارند خواهند گذاشت تا نتیجه لازم را کسب کنند و مردم برای دومین بار شاد شوند./فارس

ارسال نظر